Skocz do zawartości

PL 20mm, PL 15mm, OR 5mm


grzybek80

Rekomendowane odpowiedzi

PL 20mm Vixen w stanie idealnym, optyka w stanie idealnym, żadnych rys czy zabrudzeń.

Oddam za 80zł- przesyłka na mój koszt.

Vixen_20mm.jpg

 

 

PL 15mm Vixen w stanie idealnym, optyka w stanie idealnym, żadnych rys czy zabrudzeń.

Oddam za 80zł- przesyłka na mój koszt.

Vixen_15mm.jpg

 

 

OR 5mm Celestron w stanie dobrym, optyka w stanie idealnym, żadnych rys czy zabrudzeń.

Oddam za 160zł- przesyłka na mój koszt.

Ortho_5mm.jpg

 

Chęci kupna proszę składać na PW lub pod nr. 504358005 :Salut:

Edytowane przez grzybek80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwie się że jeszcze nie sprzedałem tych okularków :oco: , zatem przypomnę ile kosztują nowe wraz z przesyłką B)

 

PL 15mm 119 http://deltaoptical.pl/deltasklep/shopping...c8270d114fc00e0

 

PL 20mm- obecnie nie ma w ofercie Delty ale cena jest bardzo podobna.

 

Zachęcam do kupna, wymieniam sprzęt na szerokokątny więc zależy mi na szybkiej sprzedaży.

 

Jeżeli znajdzie się chętny na dwa sprzedam TANIEJ :wacko::icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... a czemu tu się dziwić ??? Taki rynek. Duża podaż = mała cena

Takie okularki sa tak popularne na rynku wtórnym, że od razu po kupnie nowych ich wartość wynosi 50%.

Nie sprzedasz tego za takie kwoty zbyt łatwo.

Tak jak Ja nie sprzedam swojego telepa PCV 17/120 cm, bo na dzień dzisiajszy jest wart chyba ze 30% tego co dałem albo i mniej.

Mam też cały kosz okularków PL, S-PL i ED i także szkoda Mi to oddawać za grosze, więc korzystam, puki sie nie zuzyją.

 

Też chętnie bym sobie sprawił ATM-owo jakiegoś Taurusa 27-35 cm ale jakoś Mi szkoda marnować to co już Mam. Zwłaszcza jesli Mam swoje PCV od 3 czy 4 lat dopiero.

 

Sory za offtopic :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniekąd masz racje, ale nie do końca, wydaje mi się że o 50% taniej to sprzedaje się sprzęt zniszczony albo uszkodzony, sprzedawanie okularu w idealnym stanie o połowę taniej jak dla mnie jest nielogiczne.

Wydaje mi się że status materialny początkujących astro zapaleńców znacząco wzrósł, bo kto by kupował nowego PL z DO skoro na forum jest w stanie idealnym znacznie taniej od ręki bez kosztów przesyłki :szczerbaty:

Wynika z tego że obecnie ludziska już nie bawią sie w tanie PL tylko od razu biorą LVW B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.