Skocz do zawartości

Sprzedam statyw teodolitowy


dziadek

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego ja się dziwie niektórym ludziom, że żałują parę groszy w zamian za naprawdę coś dobrego na rzecz kilku złotych tańszego, chińskiego śmiecia, potem w domu zero zadowolenia z kupionego towaru,no ale 20 zł w kieszeni ma jeden z drugim nieświadomy... :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan techniczny b, dobry, zdięte stare farby , pomalowane, przesmarowane, BRAK LUZÓW !!

cena 130 pln, zapraszam.

 

kontakt ; sp6cce1@wp.pl

 

Andrzeju!

Jezeli to są statywy TST, "mojego" pochodzenia, na dodatek zakonserwowane przez Ciebie - mechanika od urodzenia - to dziwię się, że jeszcze je masz. To naprawdę DOBRE, stabilne, statywy. Mój ma na grzbiecie montaż Parallax Instr. , który z tubą (Synta) i przeciwwagami wazy ok 30 kg. a statyw (koniecznie, ze "spętanymi" nogami, aby się nie rozsunęły) - nawet go nie zauważył...

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześledź sąsiednie forum wpisując "TST" to dowiesz się wszystkiego.

Skrótowo była akcja kto chciał taki statyw to sie zgłaszał bo pojawiło sie ich źródło i można było wyciągnąć kilkanaście (potem wyszło że wiecej) sztuk. Były to używane statywy lub tylko przeleżane na magazynach i czasem farba złaziła, dziadek poprostu je odnowił.

Ja też mam taki statyw od Daniela, w stosunku do alu to niebo a ziemia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..

Wilhelmie, potwierdzam wpłatę.

Paczka ze statywem jest przygotowana, pomagał mi kolega Zayzik i zamówił kuriera.

Jutro odbiera kurier przesyłkę dla Ciebie, życzę miłych wrażeń.

Pozdrawiam serdecznie, Dziadek.

Edytowane przez dziadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdopodobnie wezme ten statyw tylko co było przy nim kombinowane proszę mi powiedzieć... bo ktoś powiedział że to "jego statywy"

 

Mitku, tak to są moje statywy kupiłem 2 szt. w Opolu z wyprzedazy jako używane.

 

Pierwszy zakup zamówiłem statyw od kolegi Daniela i po kapitalce istnieje, pojechał ten statyw do Szczecina

i po moim pobycie tam wyjechał statyw do Gdańska na zawsze. / zmiany w zdrowiu i życiu moim /

Nie umiałem używać większych elementów astronomicznych, sam mam własnej roboty statywik z głowicą.

 

Uznaję że, skoro konstruktor dobrze wymyślił, znaczy naprawić, odnowić, wymienić złe elementy na cacy,

booo ma działać dobrze !!

 

Pozdrawiam serdecznie, Dziadek.

Edytowane przez dziadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.