Skocz do zawartości

Sky Screen Saver


Gość JacekPala

Rekomendowane odpowiedzi

Przypadkiem zachęcony przez Sumasa ( :) ) napisałem wygaszacz ekranu, który mam nadzieję spodoba się wam i jednocześnie będzie dobrym miejscem do prezentowania waszych dokonań w astrofotografii. Gorąco zachęcam do zapoznania się z opisem programu na stronie : OPIS PROGRAMU

i dodawania swoich najlepszych prac do wygaszacza. Ja kilka swoich już dodałem.

 

Dołączam zrzut ekranu:

 

Edytowane przez JacekPala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:huh:

 

mi nie chce sie zainstalować. Zciągnałem setup.exe ze strony http://www.astronomia.slupsk.pl/SkyScreenS...Deployment.html - uruchomilem i wyskoczyło mi okienko sciagania programu "Sky Screen Saver.application" Po uruchomieniu tego drugiegołączy się on z czymś.... i potem wyskakuje błąd "Cannot download the application. The application is missing required files. Contact appliction vendor for assistance. "

Edytowane przez philips
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym dole strony z opisem programu jest link do spakowanej wersji instalacyjnej - nie wiadomo czemu program niektórym osobom nie chce się zainstalować wprost z internetu.

 

:huh:

 

mi nie chce sie zainstalować. Zciągnałem setup.exe ze strony http://www.astronomia.slupsk.pl/SkyScreenS...Deployment.html - uruchomilem i wyskoczyło mi okienko sciagania programu "Sky Screen Saver.application" Po uruchomieniu tego drugiegołączy się on z czymś.... i potem wyskakuje błąd "Cannot download the application. The application is missing required files. Contact appliction vendor for assistance. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu: http://www.astronomia.slupsk.pl/SkyScreenS...ScreenSaver.zip

 

są jakies trudności niestety w róznych przeglądarkach

 

a i jeszcze jedno, tylko pierwsze uruchomienie screensavera się trochę muli, następne działają już błyskawicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka natura wygaszaczy ekranu :)

o w mordę.... a ja ciągle myślałem o tapecie na pulpicie ( tak sobie wyobraziłem taki "active desktop" ze zmieniającą się tapetą z obrazkami z netu... ) :Boink:

 

kurcze... bo ja miałem SETI jako wygaszacz... mam nadzieje, że instalacja nowego wygaszacza niczego mi w nim nie popsuła....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o w mordę.... a ja ciągle myślałem o tapecie na pulpicie ( tak sobie wyobraziłem taki "active desktop" ze zmieniającą się tapetą z obrazkami z netu... ) :Boink:

 

kurcze... bo ja miałem SETI jako wygaszacz... mam nadzieje, że instalacja nowego wygaszacza niczego mi w nim nie popsuła....

Raczej nie popsuła ;) Mogło tylko zmienić domyślny wygaszacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, tylko jest małe "ale" ;) Żeby dodać swoje zdjęcie, to trzeba je mieć na minimalnym choć poziomie jakościowym. Chętnie bym pododawał coś od siebie, ale jak pośle tam te moje nieostre wypociny... :) Wiesz jak jest.

 

Pozdrawiam.

 

No właśnie :) Ja jeszcze nie zrobiłem zdjęcia, które zasługiwałoby na takie prezentacje :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie :) Ja jeszcze nie zrobiłem zdjęcia, które zasługiwałoby na takie prezentacje :szczerbaty:

 

eeee nie wcale :szczerbaty:

tak przez przypadek tylko wisi tu: http://astro-forum.org/ jakieś takie B)

 

własnie demokracja demokracją, ale ja bym obowiązkowo uploadował do wygaszacza Jacka, wszystkie te które kandydowały na zdjęcie miesiąca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostępna jest wersja 1.18 wygaszacza z usprawnioną obsługą ściągania zdjęć na słabych łączach. Nie powinna też przy pierwszym uruchomieniu (kiedy program ściąga wszystkie zdjęcia) na dłuższą chwilę zatrzymywać komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.