Skocz do zawartości

Mam do odstąpienia 4 Naglery


PiotrZ

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć , mam do odstąpienia kilka znakomitych okularów Nagler .

 

1. Nagler dwucalowy o ogniskowej 22 mm . Ten okular w założeniu miał wypełniać lukę pomiędzy posiadanymi Naglerami 31 mm a 17 mm . Jak się okazało wszystkie trzy dają wspaniałe obrazy ale różnicę w przybliżeniu widzę dopiero po przejściu z 31 na 17 . Dlatego zdecydowałem się sprzedać 22-dwójkę bo lepiej żeby poszedł w dobre ręce niż miałby u mnie się "chomikować " Jest dużo tańszy niż 31 (tego nie sprzedam:))) ) a obraz podobny . Cena niższa jak u krajowego dystrybutora ale mogę ją podać na priv osobą zainteresowanym .

 

2.Nagler 1,25/2 cale o ogniskowej 12 mm .

 

3.Nagler 1,25 cala o ogniskwej 7 mm i drugi o ogniskowej 5 mm . Wygladają podobnie więc daję tylko jedno zdjęcie .

 

Te krótko-ogniskowe okulary są oczywiście też najwyższej klasy ale jak wiecie moja 60-tka ma fizyczną ogniskową 2950 mm i musiałbym z rok czekać na odpowiedni seening aby je używać . Dlatego są do sprzedania . Oczywiście wszystkie okulary w idealnym stanie . Zapraszam do korespondencji i pozdrawiam Piotr .

Nagler22mm.jpg

Nagler12mm.jpg

Nagler_7_mm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedziałem na wszystkie zapytania , podałem ceny . Jak na razie jest aktualna rezerwacja na 7-mkę do jutra wieczorem . Pozostałe Naglerki są nadal do kupienia .

 

 

Piotrze, jeszcze ja... zadałem pytanie i nie mam odpowiedzi :unsure:

 

Pzdr

Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, jeszcze ja... zadałem pytanie i nie mam odpowiedzi :unsure:

 

Pzdr

Jazz

 

Odpisałem !!! może nie doleciała wiadomość . Przepraszam , pewnie moja wina :unsure:

 

Z rezerwacjami poczekajmy do wtorku w nocy . Było tyle że nie chciałbym nikogo skrzywdzić . Jest zasada kto pierwszy ten lepszy :))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.