Skocz do zawartości

Cięgna długie/giętkie do mikroruchów 2sztuki.


Jarek76

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o podanie linka z ceną takich cięgien ,bo w DO nie potrafię znaleźć.

P.S Za taka kwotę je odkupiłem,a poza tym nie napisałem,że jest to cena ostateczna.

 

Prosze bardzo :

http://deltaoptical.pl/deltasklep/shopping...0675ec8c2e29854

 

Pozdr. Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo,teraz widzę że sam mogłem kupić taniej :o

Nie wiem jakie są jakosciowo czy lepsze czy gorsze od moich.

Zapodaję obiecane fotki:

P.S 29zł cięgna+20zł przesyłka=49zł

Ja proponuje 30zł+ 8zł przesyłka=38zł

P1020420.JPG

P1020421.JPG

P1020422.JPG

Edytowane przez promil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo,teraz widzę że sam mogłem kupić taniej :o

Nie wiem jakie są jakosciowo czy lepsze czy gorsze od moich.

Zapodaję obiecane fotki:

 

Jakosciowo to samo (ale te z Delty są w/g mnie wygodniejsze grubsze same pokretla)

Pozdr. Artur

Edytowane przez fiorina01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja oferta jest nadal aktualna,nie namawiam na siłę nikogo.

Jeśli kto woli może kupic w DO.

P.S Miałem podobne cięgna orginalne z Vixen GPE o okragłych pokretłach ,ze sztywnego plasiku,te są dłuższe,giętkie i swietnie manewruje się gałkami,poprostu nic im nie brakuje.

Sprzedaję ponieważ zmotoryzowałem moj montaż w prowadzenie w 2 osiach i nie sa mi potrzebne.

To tyle.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie,ja chce sprzedac cięgna i jakoś nigdy nikomu podczas wyprzedaży sprzetu nie doradzałem ,badź odradzałem ,że coś innego jest lepsze badz gorsze,więc proszę o powstrzymania sie od komentarzy.Zapodałem fotki,wszystko jest jawne ,podałem cenę ,wiec czuję sie fer w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie są jakosciowo czy lepsze czy gorsze od moich

 

jakoś nigdy nikomu podczas wyprzedaży sprzetu nie doradzałem ,badź odradzałem

Napisałem że jakościowo są identyczne a co do ich grubości (wygody obsługi) to tylko moje wewnętrzne odczucie. Nie odradzam ani nie polecam. Mam grubsze pokrętła i wcale nie z Delty :-)

Gdybys miał krótsza wersje sam bym kupił bo akurat jedno z ciegieł wbija mi sie w policzek (uzywam z AZ3 i bino 20x80) i dlatego szukam krótkiego.

Pozdr. Artur

Edytowane przez fiorina01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo,teraz widzę że sam mogłem kupić taniej :o

Nie wiem jakie są jakosciowo czy lepsze czy gorsze od moich.

Zapodaję obiecane fotki:

P.S 29zł cięgna+20zł przesyłka=49zł

Ja proponuje 30zł+ 8zł przesyłka=38zł

Ech no nie przesadzajmy może z tą wysyłką w DO za 20 zł Co ?

Ja bez problemu dogadałem się z DO żeby wysłali Pocztą Polską za 6,5 zł lub 8 zł.

 

Jak Ktoś się chce frajerować na wysyłki kurierem z DO, to niech sobie tak zamawia. Moim zdaniem wszystko da się z Nimi załatwić.

 

Więc wybacz, Twoje hasło reklamowe jest trochę przereklamowane i trzeba to wyraźnie zaznaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Binocooler ,nie potrzebuje abyś mnie poprawiał to po pierwsze,po 2 w/g podanego linka do DO jak byk pisze ,że przesyłka 20 zł.Podałem to co wyczytałem,poza tym jakie jest moje hasło reklamowe?Ze sprzedaje tanio lub coś podobnego?

Jesli nie chcesz kupować,to nie zaśmiecaj mi tematu swoimi tekstami ,bo nie prosiłem Cie o to :angry:

Masz jakis interes w tym ,że mieszasz??

 

P.S Proszę o zamknięcie tematu,cięgna zostawię sobie,bo widocznie chyba już każdy by chciał aby oddac je za darmo ,a nawet dopłacic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.