Skocz do zawartości

Luneta, Lornetka, Teleskop do 100zł.


Fiero

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Od jakiegoś czasu (rok) obserwuje to forum i w końcu postanowiłem sam zacząć coś obserwować. Niestety kwota jaką dysponuje to tylko 100zł. tak wiem że za tyle to nic w miarę normalnego nie kupie ale mam tyle ile mam i raczej wątpię żebym do zbierał coś więcej. Ale od czegoś trzeba zacząć. Tak więc jeśli ktoś ma na zbyciu jakiś tani, może być podniszczony teleskop, lunetę, ew.lepszą lornetkę proszę o sygnał. Tal wiem że na allegro są teleskopy NOWE za ok.100zł ale myślę warto kupić dobry-używany niż kiepski-nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Od jakiegoś czasu (rok) obserwuje to forum i w końcu postanowiłem sam zacząć coś obserwować. Niestety kwota jaką dysponuje to tylko 100zł. tak wiem że za tyle to nic w miarę normalnego nie kupie ale mam tyle ile mam i raczej wątpię żebym do zbierał coś więcej. Ale od czegoś trzeba zacząć. Tak więc jeśli ktoś ma na zbyciu jakiś tani, może być podniszczony teleskop, lunetę, ew.lepszą lornetkę proszę o sygnał. Tal wiem że na allegro są teleskopy NOWE za ok.100zł ale myślę warto kupić dobry-używany niż kiepski-nowy.

 

 

Za 100zl to tylko mozesz kupic lornetke z lidla. Udaj sie do lidla i spytaj kiedy beda mieli je na stanie. Mysle, ze przed swietami powinna sie pojawic.

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Tethys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.