Skocz do zawartości

łuk sportowy Victory wloskiej firmy RAGIM


DaVe

Rekomendowane odpowiedzi

łuk sportowy o naciagu 30 funtow . po złozeniu luk ma 170 cm

skladany , ramiona plus elegancki drewaniany majdan z celownikiem i prowadnica na strzale (sam nie wiem jak sie ta prowadnica nazywa) (mozliwosc zamontownia celownika optycznego - stabilizatorow itd ) + nowiutka cienciwa

sprzet rozwojowy praktycznie nowy . kupilem sobie przed wakacjami po czym wyjechalem na 4 miesiace . wlasnie wrocilem i tyle sobie postrzelalem :x

powod sprzedazy - ten sam co aparat

luk nie ma zadnych sladow uzytkowania (nawet ryski jednej ) dodatkowo dokladam do tego 3 strzaly nigdy nie uzywane EASTON model JAZZ z wkrecanymi stalowymi grotami (profil kuli karabinowej)

wszystko ladnie sie miesci do orginalnego pudelka o wymiarach 66x19x3 cm

sprzet goraco polecam

 

cena 600 zl do negocjacji

 

pozdr

DaVe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten łuk był użyty jeden raz , to potwierdzam . Sam strzeliłem dwa razy z czego raz trafiłem w karton . Mieliśmy zrobić tarczę z płyt pilśniowych ale Dave odleciał do Stanów . Jeżeli sprzedaje swoje skarby to musi mieć ważne powody . Sam sprzęt bardzo fajny i fabrycznie nowy . Polecam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.