Skocz do zawartości

czy cos wczoraj spadlo?


katz

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

jestem totalnym laikiem i na forum wszedlem poniewaz wczoraj tj. 21 lipca kolo 22 - 23 widzialem nad szczecinem komete , spadajacego satelite lub cos podobnego i jestem bardzo ciekawy czy wiecie co to bylo?

jezeli posiadacie informacje co to moglo byc bede bardzo wdzieczny:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Kometa to nie była, bo zazwyczaj ich przelot trwa znacznie dłużej...

Spadającym satelitą też to nie było, bo one tak po prostu raczej nie spadają... nie licząc przypadku sprzed kilku miesięcy, co to na głowę miał nam spaść amerykański, uszkodzony satelita :D.

 

Mógł być to meteor... Poczekajmy na wypowiedź kogoś z Twoich okolic, może widział to samo.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

jestem totalnym laikiem i na forum wszedlem poniewaz wczoraj tj. 21 lipca kolo 22 - 23 widzialem nad szczecinem komete , spadajacego satelite lub cos podobnego i jestem bardzo ciekawy czy wiecie co to bylo?

jezeli posiadacie informacje co to moglo byc bede bardzo wdzieczny:) pozdrawiam

 

Jak leciało wolno na południu i koło 23 to mógł byc to ISS, jesli szybko to pewnie jakiś bolid.

Pozdr. Artur

Edytowane przez fiorina01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak leciało wolno na południu i koło 23 to mógł byc to ISS, jesli szybko to pewnie jakiś bolid.

Pozdr. Artur

Istotnie obserwowalem Jowisza i widzialem wtym czasie kulę 3x jaśniejszą od Jowisza.Leciala wolno z zachodu na wschód i czekalem jak zniknie w cieniu ziemi - nic z tego znikła za dachem sąsiada.Myslę że to stacja ISS ,a nie znikla bo leciala w zenicie isłońce znad bieguna północnego ja oświetlało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istotnie obserwowalem Jowisza i widzialem wtym czasie kulę 3x jaśniejszą od Jowisza.Leciala wolno z zachodu na wschód i czekalem jak zniknie w cieniu ziemi - nic z tego znikła za dachem sąsiada.Myslę że to stacja ISS ,a nie znikla bo leciala w zenicie isłońce znad bieguna północnego ja oświetlało.

 

Wszystko wskazuje na ISS nawet kierunek przelotu się zgadza. Zobaczymy co napisze Katz.

Pozdr. Artur

P.S. ISS nie koniecznie musi wejsc w cien ziemi w czasie przelotu nad polską, polecam Obitron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Właśnie ja też widziałem tą spadającą kometę ona miała kolor ognia niebieskozielony i spadała dość szybko ze strony zachodu na wschód moi koledzy też ją widzieli bo byli razem zemną i jeden z nich mówił że słyszał o takim czyś że podczas ostatniej burzy wystąpiła burza komet.A co dokładnie to było to nie mam pojęcia może to był odłamek jakiego asteroida albo czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.