Skocz do zawartości

Wiek


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

...ja uważam ze czat jest calkowicie zbyteczny - z tego co pamietam to na forum astro4u jakos nigdy nie cieszyl sie wielkim zainteresowaniem -gora 3-4 osoby a najczesciej 0 :? -wiec nie "zasmiecajmy" :wink: Astroforum czatem!! co do innych "bajerow" jest mi obojetne wkoncu to tylko "bajery" 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz jak się mylisz wolf.

Z Piotrem Z. np. zaprzyjaźniłem się przez czata i załatwiliśmy kilka koleżeńskich spraw.

Że nie wspomnę o obserwacjach LIVE w 6 osób jednocześnie przeloty ISS czy zjawiska pogodowe.

Przechodziły chmury z jednego końca kraju na drugi z predkością 30-50 km na godzinę. To było jak zwiad - rengersi astro.

He He.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz ja mrugnąłem oczkiem proponując ankietę, a na poważnie także uważam że taka ilość ankiet robi rzecz całkiem odwrotną i zwyczajnie się nudzi.

Jak byśmy mieli referenda unijne lub inne co tydzień to frekwencja wynosiłaby pewnie około 2%.

Więc żyjmy z umiarem. :D i słuchajmy się Rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zayzik Wysłany: 26 Paź 2003 0:16    Temat postu:  

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Wolf ma rację dać mu rabbita  

 

 

 

Dzieki :D :wink:

 

Nawet nie wiesz jak się mylisz wolf.  

Z Piotrem Z. np. zaprzyjaźniłem się przez czata i załatwiliśmy kilka koleżeńskich spraw.  

Że nie wspomnę o obserwacjach LIVE w 6 osób jednocześnie przeloty ISS czy zjawiska pogodowe.  

Przechodziły chmury z jednego końca kraju na drugi z predkością 30-50 km na godzinę. To było jak zwiad - rengersi astro.  

He He.

...a to przepraszam :) zmieniam zdanie - jezeli czat faktycznie moze przyniesc tyle zabawy i pozytku to ok - jestem za !! 8)

 

ps. ale nie robmy ankiety :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że chat może być przydatny, jeżeli mamy jakiś problem, można go wykorzystać jako dynamiczną pomoc np przy obserwacjach jakiegoś zjawiska, uzyskania bardziej skomplikowanych informacji, albo nawet po to aby pogadać o byleczym.

 

Nie jest niezbędny, ale może być potencjalnie bardzo przydatny. Jeżeli uda się go zaimplementować to dobrze.

 

Jednak ogólnie, jest wiele pilniejszych rzeczy które powinny być zrealizowane w pierwszej kolejności, myślę tu o organizacji forum, rozbudowie informatyczną struktury, porządkowaniu informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja  uważam ze czat jest calkowicie zbyteczny - z tego co pamietam to na forum astro4u jakos nigdy nie cieszyl sie wielkim zainteresowaniem -gora 3-4 osoby a najczesciej 0  :? -wiec nie "zasmiecajmy"  :wink:  Astroforum  czatem!!

 

 

AG AG czy Ty tez to czytasz ?????????

czy Ty tez to widzisz . Czat nie potrzebny ??? malo osob ?????

Wolf gdyby przeliczyc godziny (ktore razem z Adamem i Malkiem spedzilem na czacie) -na posty to TOP TEN wygladalo by zdecydowanie inaczej :)

Nie wspomne o innych znajmoych ktorzy notorycznie sie spotykali na czacie . zwiad pogodowy i informacje LIVE ze wszelkiego rodzaju zjawisk i obserwacji . az mi serce mocniej zabilo jak przeczytalem to co Wolf napisales . czat niepotrzebny :shock: :shock: :shock:

zeby daleko nie szukac ostatnie obserwacje zorzy polarnej w roznych czesciach polski komentowane LIVE na czacie astro4u

 

na koniec dodam ze niektorych obiektow byc moze do tej pory bym nie mial okazji ogladac gdyby nie kurs orientacji na niabie w wykonaniu AG ONLINE :notworthy::notworthy::notworthy:

 

aha tak btw to 4 osoby to juz calkiem sporo jak na rozmowe . przy 6 robi sie jatka jak wszyscy naraz rozmawiaja

btw 2 Wolf kiedy sie wreszcie objawisz osobiscie na jakims spotkaniu obserwacyjnym ?? bedziesz w Jodlowie ??

 

pozdr

DaVe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.