Skocz do zawartości

Kupie teleskop okazyjnie jak ktoś ma


kamilb9

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupić teleskop po niewiarygodnie niskiej cenie na początek jakikolwiek. Lub jak ktoś ma jakąś lornetkę dobrą.

 

Poprostu poszukuje sprzętu dla początkującego (lepszego niż moja ruska lornetka RUSSIA 45mm na której pisze że ma powiększenie 9999x) za symboliczną cenę bo komuś już niepotrzebne lub może mi podarować. :D Być może ktoś posiada nietrafiony prezent. \

 

Interesuję się astronomią od paru lat ale nie mogłem sobie jeszcze pozwolić na teleskop. Jeśli ktoś posiada jakiś stary sprzęt lub jakieś części np. lustro to proszę pisać ofertę. Chce przede wszystkim coś taniego, ale dobrego w miare.

Edytowane przez kamilb9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Chyba jednak źle się wyraziłem bo chce kupić tanio teleskop, a nie jakiś szajs z 76mm lusterkiem za 99zł z allegro. Bo poprostu wiem że zdażają się osoby które mają np. sprzęt 150mm, a kupili sobie nowego 300mm wiec tego chcą się pozbyć i tak się rodzą okazje. Za rozsądną cenę oczywiście nie mówie że za darmo. Chciałbym się zmieścić w przedziale tak do 1000zł -1500zł ale za całość.

Edytowane przez kamilb9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Chyba jednak źle się wyraziłem bo chce kupić tanio teleskop, a nie jakiś szajs z 76mm lusterkiem za 99zł z allegro. Bo poprostu wiem że zdażają się osoby które mają np. sprzęt 150mm, a kupili sobie nowego 300mm wiec tego chcą się pozbyć i tak się rodzą okazje. Za rozsądną cenę oczywiście nie mówie że za darmo. Chciałbym się zmieścić w przedziale tak do 1000zł -1500zł ale za całość.

 

może nie siedzę za długo na forum (a przynajmniej nie zarejestrowałem się zbyt szybko) ale za kwotę o której piszesz możesz mieć sprzęt nowy - właśnie Newtona 150mm i zostanie jeszcze na dodatki - jakieś okulary filtr itd

poluj na okazję :) przepatrz allegro - tam także czasem się coś ciekawego pojawia - teraz też jest

 

pozdrawiam

To_masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rozsądną cenę oczywiście nie mówie że za darmo. Chciałbym się zmieścić w przedziale tak do 1000zł -1500zł ale za całość.

 

Witam,

 

Mam do sprzedania Soligora Mt-800 (200mm/800mm)

mam montaz cg5 z napedem w jednej osi,

mam takze MTO-11CA (100/1000) z roznymi gadzetami

 

poslalem maila,

szczegoly na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.