Skocz do zawartości

Grosz do grosza


Rekomendowane odpowiedzi

MOŻECIE PRZESTAĆ PISAĆ TE POSTY?

To jest FLODING!!!!

 

Klikajcie sobie gdzie chcecie, ale BEZ ZAŚMIECANIA AstroForum, serwera, łączy, w ogóle INTERNETU.

 

To jakaś nowa forma ŁAŃCUSZKA ŚWIĘTEGO ANTONIEGO?

 

Proszę admina o zamknięcie tego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOŻECIE PRZESTAĆ PISAĆ TE POSTY?

To jest FLODING!!!!

 

Klikajcie sobie gdzie chcecie, ale BEZ ZAŚMIECANIA AstroForum, serwera, łączy, w ogóle INTERNETU.

 

To jakaś nowa forma ŁAŃCUSZKA ŚWIĘTEGO ANTONIEGO?

 

Proszę admina o zamknięcie tego wątku.

 

A ja proszę admina o zignorowanie postu Cygnusa. No i admin ma teraz problem. :szczerbaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w pełni z Cygnusem. Rozumiem że intencja była szlachetna ale wyszła żenada. Dobroczynność robi się po cichu i konsekwentnie, nie chwaląc się przed innymi jaką to szaloną kwotą (6,50 zł) obdarowało się potrzebujących. Idźmy np. za sugestią Michał Sz. i nie mylmy różnych forów - po to są różne żeby obsługiwać różne potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cygnus, jeżeli tak bardzo leży Ci na sercu czystość internetu proponuje Ci założenie organizacji zwalczającej spam, w tym temacie będziesz miał wielkie pole do popisu. W odróżnieniu do łańcuszków nie będę Cię straszył że jeżeli nie przyłączysz się do tej akcji to do końca życia nie zobaczysz czystego nieba.

 

Merak, tu nie chodzi o chwalenie się tylko o rozreklamowanie takich inicjatyw. Nikt przecież nie pisze - wyklikałem 25 gr. postawcie mi pomnik. Nie wszyscy znają takie strony, jeżeli dzięki tym postom kilka osób na stałe się przyłączy (nawet bez chwalenia się akurat tutaj) to myślę że warto. O tej inicjatywie dowiedziałem się z forum o zupełnie innej tematyce (dla zainteresowanych KLIK ) Kwota jaką Forumowicze wyklikali jest spora.

 

Oczywiście Administracja Astro-Forum zrobi według własnego uznania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie chcę przesadzać, to w sumie nic złego... ale moim zdaniem to jest niewłaściwe i niepotrzebne. Jest masa wartościowych tematów i miliony ludzi którzy o nich nie słyszeli. Czy każdy z nich mamy tu propagować? Po co?

Spokojnie, kto szuka ten znajdzie i bez twojej pomocy. A kto nie szuka tego nie przekonasz.

 

To jest Astro-Forum i tego się trzymajmy. Tematyka luźno związana ze słowem "astro" jest tak bogata że tematów nam nie zabraknie.

 

Mam tu na myśli nie tylko ten wątek ale wszystkie odlotowe off-topy. Pomyślcie jak wiele śmiecia gromadzi tu się codziennie, obciąża serwery i wydłuża czas wyszukiwania. Jakieś dyrdymały metafizyczne, dyskusje między dwiema osobami (które spokojnie mogłyby iść mailem na priva), nadmiarowe cytaty itp. itd. Nie dorzucajmy do tego wysypiska więcej gratów niż to naprawdę konieczne. Ja przynajmniej tak to widzę.

Edytowane przez Merak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.