Skocz do zawartości

MTO i takie tam


ZbyT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

nie sądziłem, że kiedykolwiek będę pozbywał się sprzętu astro ale mam tego ewidentnie za dużo i część leży nie używana. Najwyższy czas czegoś się pozbyć bo nie mam tego już gdzie trzymać :D

 

jedziemy więc po kolei:

 

1. MTO 11CA z torbą ale bez filtrów. Jest mocno poobijany i porysowany. W takim stanie go kupiłem ale w znacznie lepszym sprzedaję. Rys i obtarć na obudowie i zwierciadle nie usunąłem ale poprawiłem wiele od strony mechanicznej. Obiektyw właśnie wrócił z czyszczenia oraz wymiany smarów i kolimacji. Kupiłem go do fotografowania Księżyca i kilka fotek zaprezentowałem na forum. Rysy na zwierciadle nie wpływają na jakość obrazów. Cena 450 zł + koszt wysyłki

 

2. kątówka Soligor 45* M42/1,25" odwracająca . Kątówka służy do podłączenia do obiektywów M42 z okularami w standardzie 1,25" i daje obraz ziemski. Stan idealny (poza kilkoma pyłkami), w komplecie pudełko i zaślepka 1,25". Cena 90 zł +wysyłka

 

3. soczewka Barlowa 2x Soligor 1,25". Stan byłby ideał ale kiedyś koledze upadła i powstał delikatny ślad na obudowie. W komplecie pudełko i obie zaslepki. Nigdy nie czyszczona. Cena 50 zł + wysyłka

 

4. SkyLux 70/700. Stan prawie sklepowy ze wszystkim co daje producent. Kilka typowych modyfikacji, a właściwie niezbędnych poprawek już zrobionych. Montaż bez przeróbek. Kilka rysek na dovetailu oraz dodatkowy otwór do mocowania MTO. Jeśli bardzo się uprzeć może uda się znaleźć jakieś inne ślady użytkowania :szczerbaty: . W komplecie OTA, kątówka, okulary 20 mm i 4 mm, szukacz 6X30, plastikowa rurka z soczewką w środku (Barlow?), montaż Astro3, przeciwwaga, oryginalne opakowanie i nie wykluczone, że znajdzie się też płyta CD. Cena 200 zł + wysyłka

 

jak znajdę kabelek do aparatu fotograficznego to zaprezentuję zdjęcia

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiecane fotki SkyLuxa i Barlowa

sprzęt jest rozkręcony i schowany w pudle, a zabawa w ponowne skręcenie i rozkręcenie mnie nie bawi więc brak fotki w gotowości bojowej. Starałem się pokazać ryski na dovetailu oraz "usztywnienie" wyciągu i uszkodzenia na soczewce Barlowa. Przy okazji zostawiłem widoczne na zdjęciach odciski palców :Boink:

SkyLux1.JPGSkyLux2.JPGBarlow.JPG

SkyLux4.JPGSkyLux5.JPG

 

MTO jest "na testach" u ewentualnego nabywcy więc fotek nie mam. Dodam tylko, że po czyszczeniu optyka robi wrażenie :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rezerwacja SkyLuxa i Baarlowa zwolniona. Gdyby ktoś chciał jedno i drugie to mamy promocję :D 220 zł za komplet

 

obiecałem fotki MTO więc proszę bardzo:

 

MTO_1.JPGMTO_2.JPGMTO_3.JPGMTO_4.JPG

 

testujący naniósł trochę pyłków ale tylko na zewnętrzną powierzchnie menisku więc łatwo je usunąć

gdyby ktoś miał ochotę ponegocjować to zapraszam. Jestem w miarę elastyczny :Beer:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soczewka Barlowa sprzedana

SkyLux i MTO czekają na nowych właścicieli. Wrzesień to miesiąc wyprzedaży, promocji itd. więc zapraszam :ha:

jeśli chętni chcą przetestować sprzęt przed zakupem nie będę robił problemów

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

nie sądziłem, że kiedykolwiek będę pozbywał się sprzętu astro ale mam tego ewidentnie za dużo i część leży nie używana. Najwyższy czas czegoś się pozbyć bo nie mam tego już gdzie trzymać :D

 

jedziemy więc po kolei:

 

1. MTO 11CA z torbą ale bez filtrów. Jest mocno poobijany i porysowany. W takim stanie go kupiłem ale w znacznie lepszym sprzedaję. Rys i obtarć na obudowie i zwierciadle nie usunąłem ale poprawiłem wiele od strony mechanicznej. Obiektyw właśnie wrócił z czyszczenia oraz wymiany smarów i kolimacji. Kupiłem go do fotografowania Księżyca i kilka fotek zaprezentowałem na forum. Rysy na zwierciadle nie wpływają na jakość obrazów. Cena 450 zł + koszt wysyłki

 

2. kątówka Soligor 45* M42/1,25" odwracająca . Kątówka służy do podłączenia do obiektywów M42 z okularami w standardzie 1,25" i daje obraz ziemski. Stan idealny (poza kilkoma pyłkami), w komplecie pudełko i zaślepka 1,25". Cena 90 zł +wysyłka

 

3. soczewka Barlowa 2x Soligor 1,25". Stan byłby ideał ale kiedyś koledze upadła i powstał delikatny ślad na obudowie. W komplecie pudełko i obie zaslepki. Nigdy nie czyszczona. Cena 50 zł + wysyłka

 

4. SkyLux 70/700. Stan prawie sklepowy ze wszystkim co daje producent. Kilka typowych modyfikacji, a właściwie niezbędnych poprawek już zrobionych. Montaż bez przeróbek. Kilka rysek na dovetailu oraz dodatkowy otwór do mocowania MTO. Jeśli bardzo się uprzeć może uda się znaleźć jakieś inne ślady użytkowania :szczerbaty: . W komplecie OTA, kątówka, okulary 20 mm i 4 mm, szukacz 6X30, plastikowa rurka z soczewką w środku (Barlow?), montaż Astro3, przeciwwaga, oryginalne opakowanie i nie wykluczone, że znajdzie się też płyta CD. Cena 200 zł + wysyłka

 

jak znajdę kabelek do aparatu fotograficznego to zaprezentuję zdjęcia

 

pozdrawiam

kupiłbym MTO ale za .................300zł jak cię to interesuje, to odpisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłbym MTO ale za .................300zł jak cię to interesuje, to odpisz

nie interesuje mnie ale odpisałem :D

Barlow nadal do sprzedania. Tym razem nieco taniej 40 zł

MTO 400 zł

SkyLux 180 zł

do powyższych cen należy doliczyć koszty przesyłki. Kurier 23 zł, Poczta Polska od 10 zł w górę zależnie od wagi

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.