Skocz do zawartości

Synta 8'' Super cena


Rabizeus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! Mam do sprzedania 2 letnią Synte. Stan teleskopu oceniam na bardzo dobry, obchodziłem się z nią zawsze delikatnie B) .

Do sprzedania jest to co przedstawiam na fotografiach(czyli kompletny zestaw teleskop i okulary).

Na jednej z fotografii widoczne są standardowe okulary, i jak widać, niestety brakuje jednego kartonowego pudełka i zaślepki.

Pewnej nocy byłem zbyt zajęty oglądaniem gwiazd a mój znudzony psiak wykorzystał to porywając jedno pudełko i znajdujące się w nim zaślepki.... (okulary były w tym czasie przy teleskopie) Pudełka i jednej zaślepki nie udało się ocalić :mellow: . Nie wiem jakim cudem ocalała druga, nie ma na niej żadnych śladów, pewnie gdzieś po drodze ją stracił ;]

Nie będę może opisywał nocy spędzonych z tą Syntą i pieskiem na spoglądaniu na gwiazdki, ale naprawdę było miło... myślę że za jakiś czas wrócę jeszcze do astronomii, pewnie z większym teleskopem... :unsure: .

Obecnie jednak potrzebuję pilnie pieniędzy... Tak więc cena teleskopu to jedyne 650 zł! Myślę że to naprawdę mało.

Preferowałbym odbiór osobisty(mieszkam na Śląsku, blisko mam Tychy), wiadomo sprzęt duży, koszty przesyłki spore a i nie wiem czy kurierzy obchodzić się będą wystarczająco delikatnie...

Nie wiem czy o czymś nie zapomniałem... Jeśli tak to proszę o pytania, na pewno odpowiem.

 

Cena 650 zł

 

ZDjęcia:

Okulary

Lustro

Tabliczka ;)

 

 

P.S. Na zdjęciu przedstawiającym lustro widać jakieś pyłki, normalnie ich nie widać, lampa błyskowa je ujawniła, podejrzewam że to normalne że po 2 latach jakieś mogły się tam osadzić, nie przeszkadzają w obserwacjach.

Edytowane przez Rabizeus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minął już czas na edycje mojego tematu a musze coś dopisać :

Napisałem że sprzedaje to co jest na zdjęciach, a nie widać na nich montażu Dobsona, wiec żeby było jasne dla wszystkich teleskop który sprzedaje to nie tylko sama tuba ale także montaż Dobsona, oprócz tego jest jeszcze mały kluczyk potrzebny przy kolimacji teleskopu B) , brak instrukcji, byly to dwie strony A4. Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem zainteresowany tym teleskopem ma pan wiecej zdjęc tego teleskopu interesują mnie koszty przesyłki bo mieszkam pod Skierniewicami i w jaki sposób mam zapłacić mam nadzieje że ten teleskop jest wsprawny w 100% i wygląda w całości jak na zdjęciach

czekam na odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.