Skocz do zawartości

Problem ze skryptami w Gadu-Gadu


wimmer

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że to problem nie pasujący do naszego forum, ale... może ktoś potrafi mi pomóc.

Od pewnego czasu mam mocno denerwujący problem z Gadu-Gadu. Po odpaleniu okna rozmowy pojawia się taki oto "sympatyczny" błąd skryptu:

gg.jpg

 

Jakiś czas temu pozbyłem się tego problemu zmieniając coś w opcjach internetowych. Ale o dziwo problem powrócił sam. Pewnie zresetowałem ustawienia instalując środowisko Java (dla celów naszego czatu).

Sprawa jest bardzo denerwująca, bo nawet po licznej korespondencji z techniczną pomocą Gadu-Gadu nie uzyskałem pomocy!

 

Używam Windowsa 98 SE, bo słabiutki ten mój stary laptop. Domyślnie mam zainstalowanego Firefoxa. Ale system korzysta sobie jak wiadomo z Internet Explorera. Moja wersja to 5,0. Problem byłby rozwiązany, gdybym zainstalował najnowszego IE, ale ten śmiga pod Windowsem XP.

 

Czynności, które już wykonywałem, a które nie pomogły:

-opróżnianie folderu _cache w Gadu-Gadu

-odinstalowywanie GG i instalacja nowego (innego)

-usuwanie wszelkich kluczy GG w rejestrze windowsa

-wyłączanie debugowania skryptów w ustawieniach internetowych

-wyłączanie powiadomień o błędach skryptów w opcjach internetowych

-reinstalacja shockwave'ów i innych adobów

 

I błąd pojawia się nadal! :help:

Ma ktoś jakiś pomysł jak to zrobić? Czy jest to spowodowane zainstalowaniem platformy Java (wcześniej jej nie używałem, gdyż nie miałem takiej potrzeby)

Z góry dziękuję i sorki za biadolenie ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odinstaluj GG i ręcznie usuń folder z komunikatorem(pozostałości po deinstalacji). Następnie:

 

Internet explorer => Narzędzia => Opcje internetowe => Zaawansowane => Wyłącz debugowanie skryptów

 

Teraz możesz spróbować zainstalować ponownie.

 

EDIT:

Za bardzo się pospieszyłęm z odpowiedzią, przepraszam.

 

A może zpróbujesz zainstalować banner-killera?

Edytowane przez Nurin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zpróbujesz zainstalować banner-killera?

Ech, niech to zrobią wszyscy, to będziesz płacił za używanie GG. Korzystasz za darmo, to chociaż nie blokuj. Wiem jak wkurzają reklamy, ale wystarczy sobie uświadomić, że one płacą za nasze narzędzie.

 

Nie chcę nikogo umoralniać... ale chociaż nie propagujmy publicznie takich rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, niech to zrobią wszyscy, to będziesz płacił za używanie GG.

 

Zawsze pozostają inne protokoły komunikatorów internetowych za używanie których nikt reklam nie wyświetla. Oczywiscie nie polecam blokowania reklam, ale watro zastanowic sie nad promowaniem innego, alternatywnogo i mniej komercyjnego rozwiazania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że banner-killer jest niezgodny regulamine Gadu-Gadu. I powinienem napisać to w swoim wcześniejszym poście (albo najlepiej go nie pisac).

 

Może warto w takim razie warto zgłosić problem oficjalnie i poprosić o rozwiązanie w dziale technicznym?

 

 

Ech, niech to zrobią wszyscy, to będziesz płacił za używanie GG.

 

Nie obraził bym się gdyby za wyłączenie reklam można było zapłacić. Sam korzystam z płatnego komunikatora i jestem bardzo zadowolony.

 

PS

 

Najlepiej jak by Społeczność nie była obojętna i usuneła mój wcześniejszy post.

Edytowane przez Nurin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.