Skocz do zawartości

kupię stopkę


Moralez

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy trafiłem z odpowiedzią, ale:

 

http://deltaoptical.pl/stopka-do-szukacza-...tcher,d963.html

 

Poproś jakiegoś kolegę z Warszawy. Kupi Ci w Delcie taką za piątaka i wyśle poleconym za 3,50zł. I po sprawie...

pzdr

 

Ansmann mnie uprzedził ;)

Edytowane przez wimmer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ansmann, dzięki,

ale kupię tę SW 9x50 dopiero jeżeli nie uda mi się nabyć tej od Red Dot Finera, ponieważ one się trochę od siebie różnią kątem profilu

i musiałbym tę od 9x50 nieco dopasować do moich potrzeb, a chciałbym tego uniknąć

 

jak widzicie sprawa jest nieco zawiła, ale nie chcę was zamęczać swoimi opowieściami z cyklu: ''coś kiedyś przerobiłem co mi teraz nie pasuje'' :-)

 

 

pozdr.

Edytowane przez Moralez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo do tej stopki z białej Synty z szukaczem 9x50 pasuje szukacz Red Dot Finer od SW (sprawdziłem, mam oba).

 

A ja z kolei, aby zamontować mocowanie SW 9x50 do stopki od Red Dot F. musiałem ją doszlifować, ponieważ kąt profilu był inny

i teraz chcąc mieć na tubie mojego LB oba szukacze jestem zmuszony mieć takie same stopki

 

jasiek115 - jest dokładnie jak podejrzewasz, często przydaje sie RDF, ale są sytuacje, szczególnie w rejonie nieba pozbawionej jasnych

charakterystycznych gwiazd, że nic nie zastąpi klasycznego 9x50. Dlatego sądzę, że zamonowanie tych dwóch urządzeń sprawi, że moje obserwacje staną się bardziej efektywne

 

 

 

pozdr.

Edytowane przez Moralez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasiek115 - jest dokładnie jak podejrzewasz, często przydaje sie RDF, ale są sytuacje, szczególnie w rejonie nieba pozbawionej jasnych

charakterystycznych gwiazd, że nic nie zastąpi klasycznego 9x50. Dlatego sądzę, że zamonowanie tych dwóch urządzeń sprawi, że moje obserwacje staną się bardziej efektywne

pozdr.

Przyznam Ci się w tajemnicy, że często robię pierwsze podejście Rdf, potem zamieniam go na szukacz i naprowadzam dokładniej. Na dobsonie zawsze miałem problem czy to jest ta gwiazda (na szukaczu). To chyba kicha nie? :D . Przepraszam wszystkich za pozahandlowe wyznania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.