Skocz do zawartości

Trochę szkła


Adam Tomaszewski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam do sprzedania 3 obiektywy:

1.Tair- 3S

Stan optyki idealny, żadnych rysek, grzybków itp. Stan mechaniki również bardzo dobry, przysłona działa prawidłowo, pokrętło nastawiania ostrośći też. Co do obudowy to posiada ślady użytkowania -> ryski, które widać na zdjęciach, no ale zdjęcia robi optyka a nie obudowa ;). Pękło gniazko w wężyku. Ale jeżeli używamy taira z cyfrą to nie ma to i tak większego znaczenia.

Cena 240zł.

2. Planar T* 50/1.7 na bagnet contax/yashica. Obiektyw legenda, pod względem ostrości niszczy większość obiektywów, a jego bokeh wprowadza w zachwyt (choć to kwestia gustu). Stan idealny, mechanika, obudowa i optyka w stanie nienaruszonym. Sprzedaje ponieważ potrzebuje dłuższej ogniskowej.

Cena 280zł.

Mogę też za dodatkowe 100zł dorzucić przejsciówkę z potwierdzeniem ostrości do canona.

3. Auto Venus 35/2.8. Mechanika, optyka i obudowa w stanie idealnym. O tym obiektywnie nie znalazłem nic w internecie. Widmo? :lol: Od F/4 robi sie dość ostry, ma przyjemny bokeh.

Cena do uzgodnienia.

planar1.jpg

planar2.jpg

planar3.jpg

planar4.jpg

planar5.jpg

tair1.jpg

tair2.jpg

tair3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.