Skocz do zawartości

Montaż EQ-5 z napędami w obu osiach i Meade Autostar


Andee

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam nieuzywany montaz EQ-5 wraz ze statywem oraz komplet Meade Autostar z napedami na obie osie, do tego akcesoria niezbedne do zamontowania calosci (EQ-5 + napedy + pilot Autostar) w system GOTO.

 

Montaz kupiony w Delta Optical, gdzies zapewne jest na to faktura (musze poszukac). Stan calosci idealny, nigdy nie uzywany. Nie mam niestety czasu na kontynuowanie swojej pasji a dzieci musza jesc ;)

 

Cena za komplet EQ-5 + kompletny Autostar + przekladnie, paski adaptery = 900zl

 

Pytania i oferty prosze kierowac bezposrednio na email: mgzk (małpa) complex.com.pl lub nr gg: 4488234

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe rozbicie kompletu:

 

Glowica ze statywem - 750zl

 

Autostar 493, 2 silniki, pilot + paski, rolki, mocowanie - 350zl

 

Brak mocowania silnika na jedna os, do dorobienia u kazdego slusarza za okolo 30zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W zwiazku z naglym i nieprzewidzianym wyjazdem sluzbowym, jestem zmuszony wstrzymac sprzedaz wystawionych w dziale "SPRZEDAM" przedmiotow.

 

Nie jestem w stanie w ciagu najblizszych dni kontrolowac ofert i odpowiadac na PW oraz maile.

 

Przedmioty zostana wystawione ponownie po moim powrocie, wycofuje wszelkie rezerwacje

 

Zainteresowanych przepraszam za zaistniala sytuacje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.