Skocz do zawartości

Zamienie synte 6 na ...


pawel24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak to się mówi apetyt rośnie w miare jedzenia wiec wyskakuje z oferta zamiany synty 6 na dobsonie na synte 10 z doplata z mojej strony oczywiscie

 

Może łatwiej będzie sprzedać tą 6", i dołożyć brakującą resztę? Jakbyś dał dobrą cenę, to i ja zastanowiłbym się nad zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Witam jak to się mówi apetyt rośnie w miare jedzenia wiec wyskakuje z oferta zamiany synty 6 na dobsonie na synte 10 z doplata z mojej strony oczywiscie

 

NIEAKTUALNE

 

PROSZE MODERATORA O USUNIECIE MOJEGO KONTA NACO MI KONTO TAKIM FORUM GDZIE NIE MOGE NIC NAPISAC JEDYNIE ZEDYTOWAC WLASNY TEMAT NIE MOZNA WYSYLAC I OTRZYMYWAC PW NIE MOZNA PISAC W ZADNYM DZIALE ZEŻIM GORSZY NIZ NA BIALORUSI CZY W IRANIE ZERO WOLNOSCI SLOWA!!! DZIEKUJE :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIEAKTUALNE

 

PROSZE MODERATORA O USUNIECIE MOJEGO KONTA NACO MI KONTO TAKIM FORUM GDZIE NIE MOGE NIC NAPISAC JEDYNIE ZEDYTOWAC WLASNY TEMAT NIE MOZNA WYSYLAC I OTRZYMYWAC PW NIE MOZNA PISAC W ZADNYM DZIALE ZEŻIM GORSZY NIZ NA BIALORUSI CZY W IRANIE ZERO WOLNOSCI SLOWA!!! DZIEKUJE :angry:

?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luzik na nóżki stary, po co te nerwy.

synte wystawilem na allegro cena to 630 zl ja pokrywam koszt przesylki kurierem link do allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=606139779

Regulamin Jarmarku rzecze:

4. ogłoszenia zawierające link do swoich ofert w innych mediach będą traktowane jako spam i usuwane

 

NIE MOZNA WYSYLAC I OTRZYMYWAC PW

http://astro-forum.org/Forum/index.php?s=&...st&p=352036

NIE MOZNA PISAC W ZADNYM DZIALE ZEŻIM GORSZY NIZ NA BIALORUSI CZY W IRANIE ZERO WOLNOSCI SLOWA!!!

Ale o zo chozi? :blink:

 

DZIEKUJE

Drobiazg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.