Skocz do zawartości

Kupie Teleskop


Mecio

Rekomendowane odpowiedzi

Bez obrazy, ale za 200zł to lepiej kupić lornetkę niż teleskop.

 

Za 2 stówki możesz mieć "fajny teleskop" z Allegro- problem w tym, czy rzeczywiście będzie dla Ciebie taki dobry.

 

No i nie sprecyzowałeś się, jaki. Określenie, "Jakiś fajny" można odebrać na wiele sposobów. Dla mnie "Jakiś fajny" teleskop to przynajmniej Synta 150mm z dobrym okularem i filtrem, ale nie wiem, czy ktoś taki sprzęt sprzeda za 200zł...

 

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item622388932_my_bab...go_sam_hit.html

w razie jakby Ci się nie chciało otwierać linka to służę ceną: 29 złotych

 

Twoje założenia są ze sobą sprzeczne, więc moja propozycja jest bezsensowna.

 

Za 2 stówy ewentualnie mocno używana lornetka 10x50.

Unikaj ogromnych teleskopów z szokującym powiększeniem z allegro. Napisz coś więcej po co ci telep, czego się po nim spodziewasz to na pewno Ci ktoś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lornetkę mam niemiecko jeszcze z wojny i jest lepsza od niejednej nikona. Potrzebuje teleskop po to aby zobaczyć czy mnie to zainteresuje (wciągnie) :)

 

czyli takim teleskopem za 200 zł, zrazisz się do astronomii.

raczej w tych granicach cenowych nic nie jest warte polecenia.

lepiej jedź na jakieś spotkanie astronomiczne i tam popatrz przez różne teleskopy :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlot pewnie nie, prześledź forum może ktoś z aktywnych użytkowników pochodzi z Twojej okolicy, ew. daj wątek o chęci przyłączenia się do obserwacji, to może ktoś odpisze.

Zlot był w kwietniu w Bieszczadach i na jesieni jest w Jodłowie.

Edytowane przez TomaszP1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.