Skocz do zawartości

Pralka Whirlpool AWT 2272-750


Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyna mojego kolegi ma koleżankę co ma chyba taką... poszukam do niej kontaktu. Googlowałeś już ? Powazna sprawa.... ile mamy czasu ? Rozumiem ze pranie ma być krótkie bo za chwilę wraca do domu ktos chcąy widziec pranie już powieszone....

 

Rozważałeś pranie zrobić rano ? bo na noc to kiepsko trochę, ponoć wilgotnosć ma być duża, nie wyschnie ( kto wrzuci mapkę wilgotności ? ).... przynajmniej mieli bysmy czas na omówienie tematu a tak na szybko to obróbka fotek jak i rozpracowanie pralki nigdy nie wychodzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Philips....bo ja Cię wymagluję zaraz....

 

Sprawa jest dla mnie ważna i już. Piorę po 22 i zwykle musze czekac do północy zeby wyjąć pranie. Lepiej pogadaj z tą koleżanką:)

 

AWT 2205 - ne ta bajka

:blink:

 

 

Tadeo, mógłbys dać fotkę pokrętła programatora?

 

 

Znalazłem na stronie Whirlpoola instrukcje do mojej pralki, o zgrozo, bez tabeli programów!!

Edytowane przez hanysiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadeo!! Jesteś WIELKI!!!!

 

Prawie taki sam pulpit sterowniczy! Tylko mu mnie jest jedno pokrętło z predkościami wirowania.

 

Mam jeszcze jedna prośbę...ale potrzebna będzie pomoc żony(lub....) Zaklinam Cie, nastaw jeśli możesz na pranie półgodzinne(jesli takie jest) i zrób fotkę uzytych funkcji....plzzzzzzzzzzz....

 

 

Edit:

 

Mała poprawka, wszystkie pokretła się zgadzają! Masz tylko jeden przycisk wiecej, ale co wazne programy sa opisane tak samo beznadziejnymi rysunkami:)

Edytowane przez hanysiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie zawsze nastawiam maxa (długość prania - podwójne) z wstępnym płukaniem, praniem, przytupem i polerowaniem :D

 

najkrócej powinny trwać tkaniny delikutaśne - pranie ręczne

 

kółko programatora leci w jedyną słuszną stronę po prostu

więc ja bym nastawił po prostu bawełnę i max 40 stopni

 

max.jpg

 

ale nie wiem czy to dobry pomysł - zależnie od stopnia zabrudzenia pranych rzeczy etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ci wielkie Tadeo. Dostałem pralkę, ale bez instrukcji i nikt u mnie nie potrafi sie rozeznac do końca.

Mam nadzieję, że to już szczęśliwy koniec tej zawirowanej historii:)

 

Dziękuję raz jeszcze :notworthy:

 

OO! I Ania pomogła :*

 

Wyglada na to, że założenia Tadeo pokrywają się z czytelną tabelką Ani:)

 

Buziaki dla Tadeo i uścisk dłoni dla Ani, albo na odwrót ;)

Edytowane przez hanysiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.