Skocz do zawartości

Planeta Nibiru


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

Słyszałam strasznie dużo rzeczy na temat tej planety... ponoć największa gwiazda jest w jakimś gwiazdozbiorze tak? Czytałam tak i to dziwne po co kilka dni na niebie na wschód dosyć nisko pokazuję się coś ogromnego! To jest naprawdę duże i jeszcze nie miałam okazji popatrzeć na to przez teleskop, ale dziś to zrobię. Jestem strasznie ciekawa czy to jakaś gwiazda, może planeta, a może właśnie Nibiru. Wiem to śmieszne, ale ciekawe xD Jeszcze nie jestem dorosła, ale już posiadam zaawansowany sprzęt.

Nie wiem co myśleć na temat Nibiru... może i istnieje taka planeta ale czy ma ona wogóle jakiś związek z końcem świata? A niech sobie omija słońce i ziemie co nam do tego, może ona nie pogorszy sprawy tylko polepszy? Hmm... a Wy co na ten temat sądzicie? :blink:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błagam nieeeeeeeeeeee!!!

Tylko nie Nibiru! Powiem wszystko! Wydam kogo chcesz tylko nie mów nic o Nibiru!!!

:ha:

 

A teraz jedziemy po kolei:

Słyszałam strasznie dużo rzeczy na temat tej planety... ponoć największa gwiazda jest w jakimś gwiazdozbiorze tak?

Kilka trudnych słówek na początek:

planeta

gwiazda

Więc planeta czy gwiazda?

Ponadto, zakładając, że gwiazdozbiór to określony wycinek nieba widoczny z Ziemi, to masz rację, że największa gwiazda jest w jakimś gwiazdozbiorze. Można nawet powiedzieć, że w każdym gwiazdozbiorze jest jakaś największa (znana lub nieznana) gwiazda.

 

na niebie na wschód dosyć nisko pokazuję się coś ogromnego!

Co chciałaś przez to powiedzieć?

a. na niebie na wschód dosyć nisko pokazuję się coś ogromnego!

b. na niebie na wschód dosyć nisko pokazuje się coś ogromnego!

c. na niebie na wschód dosyć nisko pokazuję się coś ogromnego!

 

Nie wiem co myśleć na temat Nibiru... może i istnieje taka planeta ale czy ma ona wogóle jakiś związek z końcem świata?

Tak, związek jest. Czasem strach mnie bierze, że ludzie wierzą w takie brednie i głupoty jak Nibi(mb)ru, baa, biorą je na poważnie... koniec świata...

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym zamknąć ten wątek nim choroba Bimbru rozprzestrzeni się znowu!

 

Devart podał Ci wątek, przez który musisz przebrnąć. Nibiru została zgnieciona i wrzucona do śmietnika. To mit.

 

Ja też widziałem coś wielkiego wieczorem- ale na południowym zachodzie. To Księżyc.

Edytowane przez Kuba J.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.