Skocz do zawartości

[S] William Optics Flattener II 0,8x


Piotrek L.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam do sprzedania field flattener/focal reducer czyli po prostu wypłaszczacz pola/reduktor ogniskowej firmy William Optics, jest to typ II o krotności x0.8

Na stronie Astronocy jest recenzja do zobaczenia -> TUTAJ

Flattener świetnie współpracuje z popularnym ED 80, ale niestety mimo że na obudowie pisze że jest do mojeo 66 SD, niestety tak super nie jest, więc przerzucam się na korektor komy Baadera, który współpracuje z moim apo znacznie lepiej i jest to jedyny powód sprzedaży.

Stan flattenera można nazwać tylko jako bardzo dobry/perfekcyjny. Optyka w stanie idealnym, a sama obudowa jest w stanie bardzo dobrym i jedyne ślady użytkowania widoczne są na gwintach.

 

IMG_0120.jpg

 

IMG_0121.jpg

 

IMG_0124.jpg

 

IMG_0125.jpg

 

Dorzucam dodatkowo zaślepkę na gwint T2, zamiast tego czegoś co oryginalnie dodaje WO, wszystko oczywiście jak na zdjęciu w pudełku WO.

 

Cena jaka mnie interesuje to 560pln plus koszty przesyłki (wysyłam z terytorium Polski więc cena przesyłki też polska ;) )

Zainteresowanych zapraszam na PW.

Pozdrawiam serdecznie :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.