Skocz do zawartości

Start strony


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowny Kubatronie (czy jakoś tak jak raczyłeś się nazwać). 

 

Obawiam się, że Twoja strona ni pożyje zbyt długo z powodów:

-brak ci chyba pewnego obycia jeśli chodzi o nawet podstawową etykę kreowaną przez przeciętnych użytkownków www.

Prościej: robisz rzeczy w rodzaju: "gość do knajpy przyniósł swoją flaszkę i jeszcze kłócił się z obsługą".

-robisz błędy ortograficzne w ilości przekreślające Twoją karierę jako lingwistę o moderatorze nie wspomnę

-twoje forum nie działa co  załatwia sprawę na amen.

 

Poza tym uważam że pokażesz się z lepszej strony zajmując się astromią niż pisaniem pierdół.

 

Cały ten wątek proponuję umieścić w kwarantannie ponieważ zaśmieca Hyde Park (znany z wolnych wypowiedzi jak najbardziej :lol: )

Pozdrówka.

Wiesz forum będzie wszystkie dane są, mała przerwa techniczna jest wszystko wróci, zresztą po co wam to muwie jak was to najmniej powinno interere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Astronomia i muzyka łagodzi obyczaje -

 

Marsjańskie Newsy :

 

Na zjazd łazika na powierzchnie Marsa będziemy musieli trochę poczekać, ponieważ poduszka leży na drodze zjazdu z rampy ...

 

04538.jpg

 

 

zobaczcie jeszcze to

 

:shock: http://gallery.astronet.pl/images/04535.jpg :shock:

 

 

 

Jeszcze raz namawiam na odwiedzanie strony AstroNETu - Najświeższe wiadomości z dziedziny astronomii i astronautyki.

 

 

:idea: http://news.astronet.pl/ :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, nie było mnie trzy dni, wcześniej też za bardzo nie miałem czasu, a tu taka ładna dyskusja! Protestuję przeciwko przenoszeniu jej do kwarantanny, bo jest ciekawa. Strony przedstawiają argumenty, a użytkownicy oceniają je we własnym zakresie.

 

Do Kubatrona: życzę powodzenia w tworzeniu nowego forum, ale stary takie błedy jak popełniasz w zasadzie dyskwalifikują Cię , jako użytkownika i tym bardziej admina. Musisz na to zwrócić uwagę, a nie się obrażać.

 

Do Karola: PTMA nie istnieje, Urania jest nie do czytania, więc o czym mowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje w filozofii zasada zwana brzytwą Ockhama, która głosi: "nie należy mnożyć bytów nad potrzebę". Chcąc więc powołać jaiś byt do istnienia (tu forum, stronę www itp.) nalezy się zastanowić czy jest taka potrzeba. Chcąc stwarzać taki byt związany z miłośniczą astronomią należałoby chyba brać pod uwagę potrzeby tej bądź co bądź niewielkiej społeczności w naszym kraju. Wydaje się mało uzasadnione powielanie tematów na forach czy na stronach www. Sądzę, że aby coś takiego robić to trzeba mieć coś interesującego do powiedzenia, coś indywidualnego, nieszablonowego. Chyba dlatego jak dotąd nie powołałem do życia swojej stroniczki związanej z moją pasją- astronomią, choc teraz zaczynam mieć wrażenie, że mógłbym powiedzieć tam coś co zainteresowałoby szerszy ogół.

Ale internet to medium o olbrzymim ładunku wolności, w zasadzie wolno każdemu robić tam co chce (oczywiście w ramach dobrego tonu). Tylko rzeczywiście poprawność ortograficzna to doprawdy sprawa elementarna kubatronie. Możnaby to w zasadzie zrozumieć jeśli nie tworzy się czegoś w swoim języku ojczystym. Sam spotykam się z wyrozumiałością Niemców gdy z nimi rozmawiam czy piszę.

 

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dlatego ja usunąłem ze swojej strony dział teleskopy i wszechświat, bo takie działy są prawie wszędzie!! Moja strona będzie o mnie!! Jeżeli dam jakieś porady obserwacyjne to wcześniej 20x upewnię się czy gdzieś w sieci nie ma tego samego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.