Skocz do zawartości

Start strony


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli można, mam sygestie co do tego nowego forum.

Zamiast szukać adminów i modków proponuję wziąć sobie do serca radę, której juz ktoś tutaj Ci udzielił: najpierw poszukaj kogoś, kto będzie sprawdzał treści jakie wypisujesz, pod kątem gramatyki i ortografii.

Wiadomo, każdy się może pomylić, ludzka sprawa. Ale nie na stronie głównej, gdzie jest raptem pięć zdań - i to napisanych rozważnie, dokładnie przemyślanych. Bo nie napisałeś tego wszystkiego z rozpędu, prawda?

To, jak piszesz, świadczy o tobie, Kubatron i o twoich pomocnikach. Niestety, na razie świadczy przeciw wam. Nikt nie będzie na serio brał informacji popisanych z błędami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ Bielack jesteś ostry :wink: . Toż na stronie głównej znalazłem zaledwie cztery byki ortograficzne i chyba (tu nie jestem zbyt mocny) trzy interpunkcyjne :? . W porównaniu do kilku forów, na które przypadkiem zawitałem, to wcale nie tak dużo. Gratuluję pomysłu Kubatron, ja jutro też założę kolejne forum. I kto to sugerował połączenie astroforum i 4u? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście zakładanie kolejnego forum to kompletny bezsens, powinniśmy raczej dążyć do fuzji trzech największych na dzień dzisiejszy serwisów :

http://www.astro-forum.org/ ,

http://www.astro4u.net/yabbse/ ,http://www.astronomia.pl/forum/

 

 

A czemu o tym ostatnim dopiero teraz się dowiedziałem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech to, przypadkiem chcąc sprawdzić kim jesteś Kubatronie, kliknąłem na stronę w profilu i pierwsze co zobaczyłem na tym kolejnym próbnym forum, to rzucający się w oczy kolejny BYK. Fuj, popraw chociaż ortografię. Niby nie mam nic przeciwko mnogości forów, ale śmieszy mnie potem, jak koledzy nie mogąc się zdecydować na jedno forum, umieszczają takie same wątki na wszystkich forach. Już sugerowałem połączenia for (ów) i będę takie próby powtarzał, bo byłoby znacznie ciekawiej, gdyby brać astromiłośników była w jednym miejscu dostępna, a nie rozrzucona po wielu stronach. W końcu to nie jest komercja mająca służyć zarabianiu pieniędzy (chociaż niektórzy próbują), ale rzecz służąca wymianie doświadczeń ludzi o podobnych zainteresowaniach. Proponuję nie robić zamieszania i darować sobie kolejne forum, ja nie będę go odwiedzał. I tyle w tym temacie z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czemu mnie krytykujecie boże chce też w internecie zaistnieć a forum to tylko narazie dopoki strona nieruszy i tak forum nawet jak strona będzie też forum ale czy niemożna być zarejstrowanym na innych forach i też dyskutować wkoncu to nieprzestępstwo ani płatne to niejest :Cry::Cry::Cry::Cry::Cry::Cry::Cry: :Cry: :Cry::Cry::Cry::Cry::Cry::Cry: :Cry: :Cry::Cry::Cry::Cry::Cry::Cry: :Cry: :Cry::Cry::Cry::Cry::Cry::Cry: :Cry: :Cry::Cry::Cry::Cry::Cry::Cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czemu mnie krytykujecie boże chce też w internecie zaistnieć a forum to tylko narazie dopoki strona nieruszy i tak forum nawet jak strona będzie też forum ale czy niemożna być zarejstrowanym na innych forach i też dyskutować wkoncu to nieprzestępstwo ani płatne to niejest :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry: :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry: :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry: :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry: :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry:

 

Czemu krytykujemy? A nawet i ze względu na to co teraz napisałeś. Może Tobie czyta się to dobrze, ale dla innych taka "sklejka" słów, bez kropek i przecinków to makabra.

 

Życzę powodzenia w tworzeniu strony, ale jej obraz widzę w ciemnych barwach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety będą powstawać nowe fora. Nie każdemu odpowiada atmosfera w danym miejscu.

Mi się osobiście tutaj bardzo podoba, mamy wielu użytkowników i wiele wypowiedzi. Gdyby jeszcz tylko Janusz zachował trochę umiaru było by extra i jeszcze lepiej. To jednak tylko moje osobiste zdanie i w oczach może was wielu nie mam racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czemu mnie krytykujecie boże chce też w internecie zaistnieć a forum to tylko narazie dopoki strona nieruszy i tak forum nawet jak strona będzie też forum ale czy niemożna być zarejstrowanym na innych forach i też dyskutować wkoncu to nieprzestępstwo ani płatne to niejest :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry: :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry: :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry: :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry: :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry:  :Cry:

 

To czemu mnie krytykujecie? Boże, też chcę zaistnieć w Internecie. A forum uruchomiłem tymczasowo, dopóki strona nie ruszy. Jak strona będzie funkcjonować to i tak forum na niej pozostanie.

Aha i jeszcze jedno. Czy nie można być zarejestrowanym na innych forach i tam dyskutować? W końcu to nie przestępstwo, a i opłat za to nie ma.

 

Spróbowałem "przetłumaczyć". Nie wiem, czy w pełni mi się to udało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czemu mnie krytykujecie boże chce też w internecie zaistnieć ...

 

Kuba, sam widzisz - łatwo nie jest. "Twardym czeba być nie mientkim".

To doskonale, że coś potrafisz, to swietnie że chcesz coś robić. Ale - same chęci nie wystarczą.

Tym, że odpalisz kolejne forum na popularnym "engine" nie zaistniejesz w sieci. Chyba, że przez to "zaistnienie" rozumiesz umieszczenie w necie czegokolwiek. Ale Ty zdaje się masz większe ambicje - to bardzo dobrze.

Zanim jednak weźmiesz na swoje barki stronę projektowaną z takim rozmachem, może warto poterminować u kogoś z większym doświadczeniem i trochę tego doświadczenia nabrać samemu?

Czemu nie pogadasz np. z tutejszym adminem, Adamem Jesionem? Na pewno znalazłby dla Ciebie jakieś rozwijające zajęcie. Coś, czemu dałbyś radę i mógłbyś się przy okazji "dokształcić".

Tak jak koledzy już wspominali - jest już kilka stron o podobnej tematyce, są tez podobne fora. Czy posiadasz pomysł na tyle inny i oryginalny, by to właśnie Twój serwis był chętnie odwiedzany? Jeśli nie, to może na początek lepiej wystartować ze skromniejszym "budżetem" i małą stronką domową? Z opisem swojego sprzętu, prezentując swoje dokonania i plany? Wielu z nas ma taką stronę - i wydaje mi się, że to jest właśnie dobry sposób na to, by "zaistnieć w internecie". Strony niektórych kolegów zyskały już opinię bardzo dobrych i cennych - nie ze względu na to, że "kupili książkę o php" ale dlatego, że informacje które podają są wartościowe i przydatne także dla innych. Za przykład niech posłużą strony Kuby Małeckiego, czy PTL`a. I co też jest bardzo ważne: informacje tam zawarte są podane w sposób jasny i czytelny. Wybacz, ale Twoje posty czyta się ciężko - brak interpunkcji, fatalna ortografia - tego nie da się przeskoczyć "książką o php".

Natomiast jesli masz już dosyć tego, że każdy ci docina i krytykuje Twoje pismo i słownictwo, uważasz że znajomość php wystarczy, skoncentruj się na samym programowaniu. Zaproponuj współpracę komuś, komu brakuje programisty - gdyby nie język, którym się posługujesz, sam miałbym dla Ciebie propozycję wsólpracy (dla osób trzecich). Można, zupełnie przy okazji, zarobić na kolejna "książkę o php".

Pamiętaj - wszyscy jesteśmy ludźmi, a jako tacy, lubimy krytykować czyjeś nie do końca trafne działania. Ale grunt, to wyciągać z tego naukę. Przynajmniej masz pewność, że krytyka jest prawdziwa. Bo koledzy zawsze będą Ci mówić : to jest śwwietne! Bo przecież od tego właśnie sa koledzy.

 

PS.

W między czasie musiałem z pieskiem wyjść na spacer i widzę, że koledzy odpowiedzieli Ci już na pytanie. Bardzo cenny dla Ciebie powinien byś post Roberta z translacją Twojego posta. W momencie, kiedy zaczniesz dostrzegać ten problem, już będzie z Tobą wygodniej rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja buduję swoją stronę, która będzie tylko o mnie, nawet postanowiłem tam nie dawać działu o teleskopach. Dlaczego? Bo na prawie każdej stronie jest tekst o typach teleskopów, jest i w książkach, na pewno pełniejszy. Nie ma sensu powtarzać tego co już było napisane lub zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.