Skocz do zawartości

Sky-Watcher 150/750 na EQ3-2


Damian Sz.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Teleskop Newtona o ogniskowej 750mm i zwierciadle 150mm postawiony na montażu EQ3-2. Tuba używana częściej niż montaż, ale w dobrym stanie, lustra bez jakichkolwiek rys czy zmatowień, brak luzów w wyciągu. Wyciąg 2" z redukcją na 1,25". Montaż użyty dosłownie 3-krotnie, w stanie idealnym. Do teleskpu dołączam odwracacz obrazu 1.5x, a dla osoby, która kupi cały zestaw dodaję okular Plossla 32mm gratis. W razie by ktoś w domu nie mial pudełka po kliszy, zapakuję wygodny kolimatorek.

 

Cena 890zł

 

Dodatkowo można dokupić akcesoria:

1. Okular NPL Vixen 6mm- 50zł

2. Barlow Vixen 2x- 60zł

3. Luneta biegunowa do EQ3-2 - 60zł

 

Mogę sprzedać oddzielnie montaż oraz tubę. W takim wypadku ceny wyniosą:

 

Tuba- 399zł

Montaż ze statywem- 549zł

 

Poniżej zdjęcia.

 

W dziale sprzedaży montaży AstroMarketu sprzedaję astrograf do astrofotografii z ręcznym prowadzeniem: http://astro-forum.org/Forum/index.php?showtopic=31624

 

Natomiast w Jarmarku sprzedaję kompletny zestaw srebrnych monet z kolekcji SYSTEMA SOLARE: http://astro-forum.org/Forum/index.php?showtopic=31625

post-1440-126971925237_thumb.jpg

post-1440-126971925916_thumb.jpg

post-1440-12697192699_thumb.jpg

Edytowane przez Damian Sz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Rezerwuję - kupuję całość. Jestem z Gdańska - chciałbym odebrać osobiście jeszcze dziś. Mój tel. 501 183 671

To mój pierwszy zakup. Myślałem o czymś lepszym, ale ceny za Maki 150 lub Edki 100 mnie na razie zabijają. To mi na początek wystarczy w zupełności, aby lepiej poznać tajniki obserwacji i niuanse sprzętowe. Proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.