Skocz do zawartości

prośba o zakup leku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

mam prośbę do kolegów z Torunia

żona kolegi potrzebuje leku o nazwie Bonviva. Lek jest stosowany w leczeniu osteoporozy, jedna tabletka co miesiąc przez kilka lat. Cena takiej tabletki to około 120-150 zł ale jak się okazało w różnych miejscach kraju są apteki sprzedające ten preparat w promocji za około 50-60 zł. Obecnie dwie apteki w Toruniu (link1, link2) mają go właśnie w promocji

 

moja prośba dotyczy zakupu leku w jednej z tych aptek i przesłaniu go do Wrocławia. Po podaniu adresu wyślę receptę oraz należność za lek i wysyłkę

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ZbyT!

 

Looknij tego linka:

 

http://www.vitanea.pl/product/details/recepta/bonviva-150mg-1-tabletka-dostepna-tylko-w-myslowicach-i-pszczynie.html

 

Mieszkam w Mysłowicach więc podnoszę rękę jako chętny do uczynienia tej procedury :yes:

 

EDIT: oczywiście gdyby nie znalazł się chętny do pomocy, u mnie ta tabletka jest droższa a zapewne w większej ilości każda złotówka ma znaczenie. Jakby co to PM!

Edytowane przez jointer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.