Skocz do zawartości

Cosmic Voyage - super realistyczny wygaszacz 3D!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cosmic Voyage to bardzo realistyczny wygaszacz 3D. Polecam każdemu w chmurne wieczory i nie tylko. Jak zwykle dobry wygaszacz wymaga dobrego sprzętu - karta graficzna z obsługą technologii Open GL i 3D, oraz w miarę dobry procesor i trochę pamięci Ram np:256Kb.

 

Oto link :D:D:D : http://www.meanfox.com/

 

Ps. Jeżeli ktoś zna ciekawe adresy z podobnymi wygaszaczami 3D o tematyce astronomicznej to proszę o kontakt: syriusz@aster.pl

 

Z poważaniem - Suriusz. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba 256MB 8)

Pamiętam, że w zeszłym roku po wakacjach kupiłem na giełdzie komputerowej 512MB RAM. Zamontowałem na płycie głównej, patrzę w informacjach o systemie ile mam ramu i co? 256 a nie 512. Wziąłem ze sobą pamięć i łom z piwnicy (gdyby nie chcieli wymienić pamięci, to bym im popsuł trochę stoisko - w końcu wydałem na tą pamięć niemałą sumkę) ale kolegów nie było. I tak zostałem z 256MB RAM + 128MB RAM (stary) = 384 RAM.

Dlatego dam przestrogę - nigdy nie kupujcie żadnych części komputerowych na giełdzie tylko w normalnym sklepie. Może zapłacicie więcej, ale będziecie mieli pewność co do jakości, no i tego, że nikt was nie wykiwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

>Pamiętam, że w zeszłym roku po wakacjach kupiłem na giełdzie >komputerowej 512MB RAM. Zamontowałem na płycie głównej, patrzę w >informacjach o systemie ile mam ramu i co? 256 a nie 512.

 

A moze poprostu kupiles RAM ktorego Twoja plyta nie obsluguje. Czesto sie tak zdarza szczegolnie jezeli masz starsza plyte glowna. Czasami pomaga aktualizacja biosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z tą płytą to tak jest... ja np. kupiłem dysk 40 GB... w domu uruchamiam patrze 31 GB wyświetle... szuskam, a później znalazłem ze to właśnie starość płyty głównej ( :evil: )...

PS. Słyszałem że z tymi aktualizacjami trzeba bardzo uważać... Mogą niezłego bałaganu narobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Słyszałem że z tymi aktualizacjami trzeba bardzo uważać... Mogą niezłego bałaganu narobić

 

Niestety mogą - dlatego należy je robic tylko gdy jesteś pewien, ze wiesz co robisz lub gdy będziesz w razie potrzeby potrafił to odkrecić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba 256MB 8)  

Pamiętam, że w zeszłym roku po wakacjach kupiłem na giełdzie komputerowej 512MB RAM. Zamontowałem na płycie głównej, patrzę w informacjach o systemie ile mam ramu i co? 256 a nie 512. Wziąłem ze sobą pamięć i łom z piwnicy (gdyby nie chcieli wymienić pamięci, to bym im popsuł trochę stoisko - w końcu wydałem na tą pamięć niemałą sumkę) ale kolegów nie było. I tak zostałem z 256MB RAM + 128MB RAM (stary) = 384 RAM.

Dlatego dam przestrogę - nigdy nie kupujcie żadnych części komputerowych na giełdzie tylko w normalnym sklepie. Może zapłacicie więcej, ale będziecie mieli pewność co do jakości, no i tego, że nikt was nie wykiwa.

 

Dokupić RAM'u nie można "ot tak " sobie że idziesz na rynek mówisz "512 RAM'u proszę", gościu ci daje a ty idziesz wkladasz ją do kompa i myślisz że będzie działać. Jeśli masz dwie kości pamięci i chcesz dokupić trzecią musi to być taki sam typ kości jak tamte pozostałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.