Skocz do zawartości

Krasnolud i jego Niebieski Towarzysz


qbanos

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie nieźle, obiekt świetnie, ale jako największy perfekcjonista w Polsce, to z gwiazdkami się nie popisałeś :no:

 

Też uważam, że zwłaszcza ta jasna kiepsko wyszła (ma dziwny profil). Chętnie posłucham rady doświadczonego kolegi, jak to poprawić? :unsure: Mogę również udostępnić materiał, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Edytowane przez qbanos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, tak jak się spodziewałem. Użytkownik Tom-cio potrafi tylko bezsensu strzępić klawiaturę, nic poza tym :)

 

 

Ty kolego przypomnij sobie jak sam strzępiłeś klawiaturę na wszystkich i wszystko co się rusza w polskim astrofoto. Niech wreszcie dojdzie do Ciebie ile osób zrezygnowało z hobby i przestało bywać na forach dokładnie przez Twoje czepialstwo i niedopartą chęć zniszczenia wszystkich, którzy np. nie dość dobrze (oczywiście Twoim subiektywnym zdaniem) dopracowali histogram na fotce.

Wreszcie, zdaje się, że to Ty za "swoje wyczyny" dostałeś bany w kilku miejscach, a nie ja!

 

 

Wracając do fotki, popatrz choć raz dla odmiany krytycznym okiem na siebie, a nie tylko na innych. Popatrz na kolory gwiazd i same gwiazdy, a tą największą zostaw w spokoju, bo akurat ona wyszła Ci najlepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty kolego przypomnij sobie jak sam strzępiłeś klawiaturę na wszystkich i wszystko co się rusza w polskim astrofoto. Niech wreszcie dojdzie do Ciebie ile osób zrezygnowało z hobby i przestało bywać na forach dokładnie przez Twoje czepialstwo i niedopartą chęć zniszczenia wszystkich, którzy np. nie dość dobrze (oczywiście Twoim subiektywnym zdaniem) dopracowali histogram na fotce.

Wreszcie, zdaje się, że to Ty za "swoje wyczyny" dostałeś bany w kilku miejscach, a nie ja!

 

 

Wracając do fotki, popatrz choć raz dla odmiany krytycznym okiem na siebie, a nie tylko na innych. Popatrz na kolory gwiazd i same gwiazdy, a tą największą zostaw w spokoju, bo akurat ona wyszła Ci najlepiej :D

 

A czy nie pisałem Ci już wielokrotnie, żebyś się ode mnie odczepił z tymi swoimi tekstami zakompleksionego faceta w średnim wieku? Jeśli masz problem z powrotem do astrofoto, to w ramach zadośćuczynienia mogę załatwić Ci parę sesji u psychoanalityka. Bez odbioru.

 

 

Co do zdjęcia - popracuję jeszcze nad tym, dzięki za sugestię :)

Edytowane przez qbanos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu widzisz jest ta subtelna różnica, w przeciwieństwie do Ciebie ja Cię nie obrażam! Poza tym nie ma to jak odwrócić kota ogonem :D

Tobie skończyły się argumenty merytoryczne, zaczynasz mnie oceniać (trochę może nawet przeceniać) i niestety obrażać, oj nieładnie :naughty:

 

Ja poddałem pod wątpliwość jakość gwiazdek, Ty przyczepiłeś się bezpośrednio do mnie, dlaczego więc ja się mam teraz odczepić. W tej sytuacji ani myślę.

Ty przez długi czas uprzykszałeś życie Wszystkim. To teraz, ponieważ mnie obrażasz, ja Cię tu trochę... poobserwuję...

 

 

 

 

 

A czy nie pisałem Ci już wielokrotnie, żebyś się ode mnie odczepił z tymi swoimi tekstami zakompleksionego faceta w średnim wieku? Jeśli masz problem z powrotem do astrofoto, to w ramach zadośćuczynienia mogę załatwić Ci parę sesji u psychoanalityka. Bez odbioru.

 

 

Co do zdjęcia - popracuję jeszcze nad tym, dzięki za sugestię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.