Skocz do zawartości

kudłacze


mardudus

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co roku organizuje Kudłacze, tym razem 2004 w terminie od 9 do 22 sierpnia 2004 jako obóz letni obserwatorów astro, w ten nów wypada maksimum Perseidów i wiele ciekawych zjawisk, więc atrakcji nam nie zabraknie.

Zgłoszenia, tylko na maila (z podpisu) zbieram od początku czerwca, jest tam schronisko PTTK na jakieś 30 miejsc i spore pole namiotowe na jakieś 100 miejsc, jest także stacja obserwacyjna studenta Astronomii UJ Michała Drahusa z 25 cm stacjonarnym teleskopem 8)

Jak zwykle gorąco zapraszam :lol::lol::lol:

:Wave::Wave::Wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w czerwcu 6 dni urlopiku zaplanowane...na lipiec mam zabookowany wypad pod polskie Słońce, ale może walnę passa na czerwcowy urlopik i chociaż na parę dni wpadnę w sierpniu do kudłatych :rr: Kudlaczy :wink: Dla mnie byłby to pierwszy wypad do Kudłacz. Jak masz gdzieś link do stronki co i jak dojechać, z czym się to je to prosze Januszu podaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak rzeczywiście jest tam Pcim to wiele i tak mi to nie mówi...To jest tam gdzie jest Stacja Astronomiczna Michała Drahusa? Na terenie schroniska PTTK "Kudłacze" w Beskidzie Makowskim??? Bo moja wątła dusza nie ma zamiaru odpokutowywać w Pcimie... :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:Beer:

Ja tak z lenistwa pytam CZY WIECIE KOCHANE LUDZISKA CZY W NASZYM UNIJNYM COUTRY SĄ JUŻ TANIE PRZELOTY BIAŁYSTOK-KRAKÓW?

Domyślam się, że nie ale obudzić się w takim kraju to byłaby piekna rzecz...idę sobie poryczeć :Cry::Cry::Cry: (to ze szczęścia, że jesteśmy krajem ekologicznym :rabbit: ) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, Ty wozem jedziesz ??

 

Burzus postara się być jak zawsze, a jeśli chodzi o tani przejazd, to wiesz, jeszcze jest PKP (niestety od 1.05 10% podwyżka cen biletów i kombinacje z opłatami za ponadwymiarowy bagaż, ale olać ich...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aquarius
Niestety Wojtku "no car"... :((( dlatego się rozmarzyłem z tymi tanimi przelotami...ehhh...

:lol::lol::lol: Jak dasz do łap bagażowemu swój sprzęt, to ,,tani'' przelot przestanie być tani, (nowy teleskop sporo kosztuje) :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no wieźć sprzęt przez całą Polskę (tam i z powrotem) to bym może wiózł gdybym miał czym - zwykły przesył organizmu bez sprzętu przez PKP jest już alternatiVką, ale też męczącą...dlatego niech żyją tanie przeloty :salu: :Cheers: ...nieważne czy za tysiąc czy 10 tysięcy lat... :Cry: może w końcu ktoś sobie przypomni o autochtonach...ja mam chyba jakąś chorobę na punkcie tych tanich przelotów... :roll:

 

[ Add: 07 Cze 2004 8:35 ]

No, dobra - kadrowe nie krzyczały, podanie złożone...najbliższy weekend (4 dni...) : może w końcu znajdę jakąś konkretną (czyt.własną!) działkę pod Ełkiem (10-15km)...i może 'urodzi' się coś większego...ale ciiiii...nie zapeszać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.