Skocz do zawartości

EQ3-2 lub podobny - zepsuty, uszkodzony, rozczłonkowany


Loki

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje starego, nie używanego montażu klasy Eq3-2 (lub podobny). Bez statywu, bez napędów, może być zepsuty, wybrakowany, w częściach i kawałkach.

Jeśli ktoś się chce pozbyć złomu za niewielką cenę, chętnie pomogę.

 

Chcę spróbować zrobić zeń lepszego wedg-a niż mam, dlatego najbardziej zależy mi na części obwiedzionej czerwoną linią:

EQ.jpg

 

Edytowane przez Loki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego chciałbym kupić za małe pieniądze. Próba nie strzelba, a w pochmurne wieczory coś trzeba robić. Chcę rozpoznać temat wstępnym bojem. Jestem już zdecydowany na HEQ5 + guding, ale decyzja sobie, a portfel jakoś zapełnić się nie chciał. Zejdzie mi jeszcze ze dwa - trzy miesiące (może nieco szybciej przy dobrych wiatrach) zanim zrealizuję zakup i w tym czasie chcę wyeliminować słabe punkty, a mój wedge nadaje się do 200 milimetrów ogniskowej (dodać muszę: 200 lekkich milimetrów, bo akurat moja "dwusetka" jest najcięższa w zestawie). Może uda się ze starego montażu wyrzeźbić coś nieco bardziej stabilnego.

Edytowane przez Loki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę zaproponować tylko to co wystawiłem. 400zł z przesyłką po mojej stronie, ewentualnie możesz zaproponować kwotę, a ja przemyślę sprawę. Nie chcę trzymać tego EQ3-2 w domu, bo mi nie jest teraz do niczego potrzebny. Jeżeli propozycja będzie rozsądna, to jakąś się dogadamy ;) Jak coś to pisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Przepraszam, bo miałem do Ciebie napisać w tej sprawie przed wystawieniem wątku. Pamiętam o Twojej ofercie. Sęk w tym, że Twój sprzęt jest w pełni sprawny, może się komuś przydać w oryginalnej postaci, a ja szukam kawałka złomu. Przemyślałem sprawę i szkoda mi dla eksperymentu wydawać ok. 400 złotych. W ramach eksperymentu kupiłem już aktualnego wedga za nieco większą kwotę. Zwykle tak jest, że eksperymenty kosztują, za chwilę dojdę w kosztach do kwoty wedga do AT, a wtedy naprawdę zacznę sobie pluć w brodę :) Dlatego powiedziałem sobie - stop ze eksperymentami - ale pokusa kazała napisać niniejsze ogłoszenie. A nuż znajdzie się ktoś, komu kawałek jakiegoś starego eq zajmuje miejsce w piwnicy czy garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Przepraszam, bo miałem do Ciebie napisać w tej sprawie przed wystawieniem wątku. Pamiętam o Twojej ofercie. Sęk w tym, że Twój sprzęt jest w pełni sprawny, może się komuś przydać w oryginalnej postaci, a ja szukam kawałka złomu. Przemyślałem sprawę i szkoda mi dla eksperymentu wydawać ok. 400 złotych. W ramach eksperymentu kupiłem już aktualnego wedga za nieco większą kwotę. Zwykle tak jest, że eksperymenty kosztują, za chwilę dojdę w kosztach do kwoty wedga do AT, a wtedy naprawdę zacznę sobie pluć w brodę :) Dlatego powiedziałem sobie - stop ze eksperymentami - ale pokusa kazała napisać niniejsze ogłoszenie. A nuż znajdzie się ktoś, komu kawałek jakiegoś starego eq zajmuje miejsce w piwnicy czy garażu.

 

Witam, eq2 wchodzi w grę? Bo mi akurat w garażu zawadza :)

Edytowane przez pawel_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.