Skocz do zawartości

Nikon Action VII 10x50 CF + statyw Camrock + adapter


hjuston

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.


Mam do sprzedania zestaw:

-lornetka Nikon Action VII 10x50 CF kupiona 30 listopada 2012r., jest w idealnym stanie, praktycznie zero śladów użytkowania, gwarancja 10 letnia (więc do 30 listopada 2022), ze wszystkimi zaślepkami, paskiem, futerałem, oryginalnym pudełkiem i instrukcjami obsługi

-statyw Camrock TC63, w bardzo dobrym stanie wraz z pokrowcem (po złożeniu można śmiało zarzucić na plecy), lekki - aluminum, ma gdzieś ~170cm, po dodaniu adaptera do lornetki jest 180cm

-adapter (dla niewtajemniczonych - pozwala przymocować lornetkę do statywu), metalowy, bardzo dobry stan.


Co można zobaczyć przez coś takiego? A bardzo dużo:) Widziałem księżyce galileuszowe Jowisza, piękny obraz Plejad (M45), M31 (słynna Galaktyka Andromedy), M5, M13, M34, M81, M82, NGC 869, NGC 884, M10, M12, M16, M17, M25, M42, M36, M38, M35 i inne, a jeszcze tego trochę jest -> osobiście przy wyborze korzystałem z listy pod tytułem "Obiekty dla teleskopów o małej aperturze".


Przesłykę mogę wysłać pocztą. Możliwy jest też odbiór osobisty -małopolska, w Krakowie lub w okolicach Jordanowa.


Kontakt przez PW lub mailowo, rydamian (małpka) gmail.com


Cena jaka mnie interesuje to 300 zł za całość plus koszty ewentualnej wysyłki (koło 20zł powinno się zmieścić).


Zdjęcia (ktoś chce więcej to mogę wysłać):

ac431d3b2e22c9d2gen.jpg

a53c3f2fcc0167e0gen.jpg

191df699a5ad4274gen.jpg

86b862000e2dea52gen.jpg

Edytowane przez WilkFenris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.