Skocz do zawartości

[S] Filtr Lumicon O-III 2"


Pablito

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Mam na sprzedaż filtr Lumicona O-III w oprawie 2". Filtr ma odbarwienia na obwodzie ale kto zna temat to wie, że nie ma to wpływu na obrazy. Cała reszta ok. Transmisje 94%

Ze względu na powyższą kosmetykę, cena 450zł plus przesyłka.

Fotki jutro.

Witaj Boguś, również posiadam taki (chyba) filtr ale bez nazwy Lumicon. W filtrach jestem słaby jak dziecko chociaż wiek mam już zacny. Mój filtr to wąsko pasmowy O-III Made In China i tak jak ostrzegał mnie "Statek"(niestety za późno) nic nie będę przez niego widział, nawet ostrości nie ustawię należycie. Pierwsze foty nieba z tym filtrem to nieostry faktycznie księżyc w pełni którego czym prędzej wykasowałem, aby nie straszył niebieską i nie ostrą gębą.

Wiem że teraz pora przedświąteczna więc nie chcę zabierac Ci czasu, ale mam prośbę; odezwij się proszę na moją pocztę (waldemarlipski@wp.pl) gdyż nie chcę zaśmiecać forum i podpowiedz co mogę z tym filtrem (i jak?) zrobić. Kupiłem go głównie do mgławic, mieszkam pod bardzo ciemnym niebem, podobnym do tego w Zatomiu.

Korzystając z okazji składam serdeczne życzenia pełnych ciepła, spokoju i radości Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności i sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku 2014.

wwaldek1947

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.