Skocz do zawartości

Browarek w krakowie


Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno wypijemy :salu:

i..w sumie hmmm za 2 tygodnie tez mozna :Beer::Beer: :salu: :D

 

[ Add: 22 Cze 2004 18:32 ]

To proponuje albo jutro (sroda) jakos przed 18. Albo w poniedzialek o tej samej porze.

Zapewne dolaczy sie tez Janusz_P z racji, ze ma blisko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Ten poniedziałek brzmi nieźle ale może trochę później koło 20-21h, zapraszamy wszystkich Krakusów i nie tylko na małe spotkanko w karczmie "Smily" przy :Beer:

naprzeciw hotelu Ibis-Nowotel koło Jubilatu :salu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Nic nie umarło, zgadaliśmy sie napriv na sobotę na 20h, jak dotąd wszystkim pasuję więc będziemy w karczmie Smily o 20h w sobotę przy pifku :Beer: i grillu pogadamy o astro i zapewne nie tylko :astrobrac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panie :Kwiatek: i Panowie ,to już dziś.

Spodziewamy się ciekawych odczytów i wykładów. :wink:

Będzie między innymi wykład znanego prezesa firmy importującej o skomplikowanych działaniach i operacjach z klubem celnym, po drugie wykład o arcyważnych kolimacjach (w przestrzeń , prostą i punkt w skrócie 3D,2D i D) :salu: ,

następnie prelekcja połączona z przeźroczami o łapaniu stacji z ręki w trakcie obrączkowego zaćmienia Słońca -z 8 VI jakby ktoś nie wiedział.

Na koniec odbędzie się publiczne ważenie Czarnej Dziury i mierznie Układu Słonecznego aby rozwiać wszelkie wątpliwośći występujące ostatnio na forum publicznym.

Kolejne pomysły i propozycje wykładów bardzo mile widziane -obecność obowiązkowa.. :astrobrac:

Wstęp wolny.(pow. 18 lat)

ps.Całość spotkania będzie syto zakrapiana soczkami i nalewkami. :Beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec odbędzie się publiczne ważenie Czarnej Dziury

 

Zastanawiam się jakiego typu wagi zamierzacie użyć do tego celu? Sklepy mogą już być zamknięte, więc waga sklepowa odpada, można wziąć ze sobą, ale komu będzie się chciało dźwigać. Pozostaje jeszcze sprężynowa, taka mała z haczykiem z dołu, tylko jak zawiesicie na niej czarną dziurę?

Ostatecznie można spuścić dziurę na stopę i empirycznie sprawdzać natężenie bólu i porównywać z innymi ciężarami o podobnej wadze.

 

Jakbyście mimo to nadal nie wiedzieli jak ją zważyć, służę swoimi mądrymi radami. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety byłam pare dni poza siecią, ale kto mnie w myślach pogrzebał to się grubo pomylił :wink:

Astropanowie, astropanie nie dopuscie do tego bym w karczmie siedziała z głową podparta na dłoni samiuteńka :mrgreen: sporesztą tematy zapowiadają sie bardzo interesujące, szczególnie nie możemy przepuścić demonstracji ważenia czarnej dziury :wink: :mrgreen:

Do zobaczenia

Elwira

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Na wszelki wypadek zarezerwowałem już największy stolik w ogródku od strony Wawelu.

Gdybyśmy się z Darkiem B. spoźnili po premierze Shreka o kilka minut to stolik zarezerwowany jest od 20h 00m na moje nazwizko, proszę siadać i zajmować miejsca :Beer:

Gril już rozpalony, sam osobiście sprawdziłem :salu:

Zapraszamy wszystkich chętnych na astonomiczne pogaduchy przy :Beer: bo pełnia Łysego na więcej nie pozwala :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to było tak:

Otóż po premierze Shreka2 ze Stuhrem na widowni spotkaliśmy się u Smilego nad Wisłą w składzie ja i Anetka , Janusz P i Dorotka , Elwirka ,Xtermik i Piotrek .Po serii wykładów w których ciągle zasychało nam w ustach przenieśliśmy się na Kazimierz na którym trwał właśnie Festiwal Kultury Żydowskiej ,tam zmieszaliśmy się z tłumem ( a Elwira porwana przez tłum zmieszałą się z posadzką :mrgreen: :buzi: ) . Niedługo potem muzyka stała się strasznie smętna więc udaliśmy się na jedzonko i wylądowaliśmy w jednym z ogródków omawiać sprawy astronomiczno- filozoficzno -ideologiczno- polityczne.

Dalej niestety nie pamiętam , obudziłem się na szczęście w domu.

Pozdrawiam wszystkich uczestników warsztatów i mam nadzieję na dalsze kultywowanie nowej świeckiej tradycji. :Beer:

na Kazimierzu.jpg

 

Xterm i Elwira.jpg

 

łapanie Elwiry.jpg

 

my.jpg

 

razem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Dziś spotykamy sie ponownie o 20 00, zapraszam kto ma ochotę na pogaduchy astro i małe pifko bo pogoda obserwacyjna nadal pod zdechłym azorkiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.