Skocz do zawartości

GSO 2,5x APO, filtr ND5 w oprawie na 80 mm, Super 10 mm


MateuszW

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania następujące akcesoria:

1) Barlow GSO 2,5x APO 1,25". Stan idealny, optyka czysta. Jego rzeczywista krotność to ok 2,1-2,2x. Wykonany w całości z metalu, posiada clamping ring, oraz warstwy przeciwodblaskowe FMC. Kupiony jakieś 1,5 roku w Astrokraku. Oryginalne zaślepki i pudełko.

Daje bardzo wysokiej jakości obrazy, niespotykane w tej klasie cenowej. Używany przeze mnie do awikowania głównie Słońca (można poszukać w wątku o Słońcu). Sprawował się w tej roli rewelacyjnie. Sprzedaję, bo zmieniłem na Powermate :)Cena: 70 zł.

DSC_1710.jpg

DSC_1711.jpg

DSC_1714.jpg

2) Filtr Baader ND5 do wizualnych obserwacji Słońca (i fotografii na dużej światłosile) w porządnej oprawie 80 mm. Pasuje do refraktorów SW 80/400 i SW 80/900. Kupiłem go 2 lata temu na tranzyt Wenus (żeby było czym obserwować, jak duża tuba foci), ale niestety pogoda nie wypaliła. Od tego czasu filtr leży w pudełku, nieużywany. Cena: 20 zł.

DSC_1703.jpg

3) Okular kitowy Sky-Watcher Super 10 mm, konstrukcja prawdopodobnie kellner. Stan idealny, optyka czysta. Używałem go na początku przygody z obserwacjami, ponad 4 lata temu, potem leżał nieużywany. Dołączam bardzo praktyczne plastikowe pudełko do przechowywania. Cena: 35 zł.

DSC_1715.jpg

DSC_1716.jpg

Wszystkie ceny zawierają koszty wysyłki!

Edytowane przez WilkFenris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jandrzej, niestety jest już chętny przed Tobą, ale w razie czego jesteś drugi.

Aktualizacja:

1) Barlow GSO 2,5x APO 1,25". Cena: 70 zł. Rezerwacja.

2) Filtr Baader ND5 80 mm. Cena: 20 zł. Rezerwacja.

3) Okular kitowy Sky-Watcher Super 10 mm. Cena: 35 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.