Skocz do zawartości

Lodówka do Canona


kudi145

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jak w temacie sprzedam lodówkę do canona, więcej na temat http://astropolis.pl/topic/40263-lodwka-do-canona/page-2?hl=+lod%F3wka%20+do%20+canona, jednak został wymieniony wentylator z radiatorem na bardziej wydajny, została też wymieniona pasta pod peltierem.

Cena jaka mnie interesuje to 170 PLN z moją wysyłką

 

Pozdrawiam Rafał

post-449-0-46354100-1399403990.jpg

post-449-0-53159900-1399404010.jpg

post-449-0-74654400-1399404032.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie rezerwuję.

 

i proszę o garść informacji.

Zastanawiam się czy wejdzie do środka canon 5D lub 6D. Jaki jest pobór prądu, jaki uzysk w temparturze jest osiągalny i jakie ryzyko, że w środku wszystko będzie pływać?
Przepraszam, że takie banalne pytania, ale zero doświadczeń z lodówkami innymi, jak domowe :)

Edytowane przez Loki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Lodówka była robiona dla eosa 1100D więc dopasowana jest do tej wielkości aparatu, mój 60D (wielkość podobna do 6D ) wchodzi do lodówki jednak trzeba by inaczej wyciąć otwór na wystającą część z lampą i możliwe że śruba do statywu może minimalnie nie pasować ( inna wielkość body) ale są to drobnostki które w ciągu kilku minut w domku spokojnie zrobimy, jednak jedynym sposobem aby być pewnym jest sprawdzenie tego na Twoim aparacie, ja niestety nie mam takiej możliwości. Sprawność w letnich temp to ok 18-20 st pomiędzy temperaturą powietrza i wewnątrz lodówki, natomiast temperatura matrycy będzie o kilka stopni niższa od temp powietrza, w środku oczywiście będzie się skraplało, ale na to można zastosować Desiccant, mam jeden na zbyciu więc mogę dodać do paczki, jednak musisz sam sobie przesypać odpowiednią ilość do jakiegoś woreczka bo to 250 gram :P Podaj adres na PW to jutro postaram się wysłać, a jak będzie OK to przelejesz mi kasę, jeśli nie odeślesz .

 

Pozdrawiam Rafał

 

EDIT

 

Jeszcze dane peltiera

 

Model: TEC-12706
Wymiary: 40mm x 40mm x 3,8mm
Napięcie pracy: 12V-15,4V
Moc chłodząca: 60W
Maksymalny prąd: 5,8A
dT (Qc=0) nawet 65 stopni
Maksymalny pobór mocy: 70W

Edytowane przez kudi145
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.