Skocz do zawartości

Ratunkkuuuu....


hanysiak

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, co sie stało z moim hasłem dostępu..???

 

Zmieniłem swój profil i wstawiłem zdjecie , ktore jednak było zbyt wielkie i chce znowu zmienic profil ale wpisuje swoje chasło i wyskakuje mi" błąd" z twierdzeniem ze moje hasło jest "invalid",

co ja mam teraz zrobić... :-X :-X :-X :'(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Błąd wyskakuje przy próbie zmiany profilu, też to miałem i dałem sobie spokój za zmianą bo nie przyjął poprawnie wpisanego hasła to chyba kolejny błąd skryptu ??? Bartku Heeeeelp ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Mówiąc krótko Bartek do raportu, ;) ;) ;) za coś nawet dzisiaj mnie przepraszał na maila ale chyba taraz wiem już za co bo bardzo się motał jak napisałem że nie kumam o co biega z tym obrazeniem się na Niego ;D ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputery to kicha

 

dziś po wywierceniu i nagwintowaniu kilku otworów w brązie ( prowadzenie do precyzyjnego noża Foculta ) , stwierdziłem że chce zmienić zawód na coś bardziej rzemieślniczego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheheh a mówiłemże należy się języków uczyć :)

 

Przy zmianie profilu (jest zrobione zabezpieczenie) należy podać swoje hało i można dokonywac dowolnych zmian bez najmniejszych problemów. Panowie bez przesady troszę angielskiego niezawadzi :) Oj łukasz dopiero to zobaczyłeś - nie ma nic gorszego niż komputery , tutaj nawet teorie zawodzą to co powinno działać - nie działa , i odwrotnie.

Mam dobrego kolegę który zajmuje się tym co ja i jak się rozstajemy to kwitowaniem naszej rozmowy jest z reguły : " Te komputery są poje .... " :) ale to niestety prawda.

 

P.S.

Co do drukowania to nie zwróciłem na to uwagi ale zobacze bo w starym wystarczyło zmienić stronę kodową i było po sprawie tutaj jest coś innego - postaram się w miarę szybko to poprawić .

 

P.S. 2

Drukowanie poprawione , polskie literki są już OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu nikt nie jest w stanie zapanować nad milionami linii kodu... :-

 

Tylko Bogu dziękować, że był w stanie zapanować nad 15 mld połączeń DNA, która zapewnia bezbłędną replikację urządzeń technicznych zwanych popularnie "ludźmi" ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.