Skocz do zawartości

Ban na dzień dobry


MRI

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Mam dziwny problem, który próbowałem opisać adminowi, ale nie mogę wysłać mu PW,

Tydzień temu (21.12) założyłem tu konto, które po chwili zostało zbanowane na siedem dni, bez podania powodu. Teraz widzę, że konto zostało usunięte. Mogę wiedzieć o co chodzi?

 

Tak wyglądała treść ostrzeżenia:

 

van,

otrzymałeś ostrzeżenie od Darek_B.

Powód: 7 dni urlopu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem, który próbowałem opisać adminowi, ale nie mogę wysłać mu PW,

 

Któremu adminowi?

 

Od jakiegoś czasu zmagamy się z atakiem botów i staramy się je niwelować jak tylko możemy. Jesteś niestety ofiarą tej naszej obrony. Darek blokował konta bez żadnej aktywności założone z dziwnych emaili (jak zauważyliśmy, boty zakładają konta z maili typu: hotmail, outlook, gmail + dziwna kombinacja cyfr/liter). Wygląda na to, że Twoje konto poleciało razem z nimi.

Przyjmij przeprosiny od zespołu moderującego i zapewnienie, że z tym kontem nic takiego się nie stanie ;) Jeśli chcesz np zmienić nick czy cokolwiek to daj znać.

 

Pozdrawiam.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Któremu adminowi?

 

Od jakiegoś czasu zmagamy się z atakiem botów i staramy się je niwelować jak tylko możemy. Jesteś niestety ofiarą tej naszej obrony. Darek blokował konta bez żadnej aktywności założone z dziwnych emaili (jak zauważyliśmy, boty zakładają konta z maili typu: hotmail, outlook, gmail + dziwna kombinacja cyfr/liter). Wygląda na to, że Twoje konto poleciało razem z nimi.

Przyjmij przeprosiny od zespołu moderującego i zapewnienie, że z tym kontem nic takiego się nie stanie ;) Jeśli chcesz np zmienić nick czy cokolwiek to daj znać.

 

Pozdrawiam.

 

Pisałem tylko w obawie, że i to konto zostanie zablokowane. Dzięki za wyjaśnienie sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj MRI.

Przykro mi że na ciebie trafiło ale kasowałem wszystkie konta z dziwnymi nazwami które nie miały wypełnionego żadnego pola w profilu i dodatkowo zarejestrowały się i od razu wylogowały.

Pewnie znajdzie się wiecej takich osób więc prośba nowych użytkowników o wypełnianie profilu przynajmniej w jednym polu.

 

Przy kilkuset usuniętych botprofili na pewno kilka to pomyłka. Ale cieszę się że wróciłeś i zwróciłeś nam uwagę. Liczymy że będziesz aktywnym członkiem naszego forum. :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.