Skocz do zawartości

Sprzedam Canona 300D mod.


wtw

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam zmodyfikowany aparat Canona EOS 300D z wymienionym filtrem na baaderowski. Z uwagi na wymianę filtra w aparacie nie działa AF, nie działa również lampa błyskowa, ale to do astrofoto chyba nie jest potrzebne :-) W zestawie jest bateria, ładowarka kabel USB, kitowy obiekty 18-55, wężyk spustowy konstrukcji forumowicza KKK pozwalający ustawić sesję zdjęciową z interwałem czasowym, jest też zasilacz sieciowy wykonany z wypatroszonej baterii oraz zasilacza o napięciu 8,2V. Cena jaka mnie interesuje to 450 PLN plus koszt wysyłki. Rozważę każdą rozsądną propozycję. Jutro wrzucę zdjęcia sprzętu. W razie pytań lub ofert kupna zapraszam na PW lub e-mail wtw@onet.pl

Pozdrawiam,

Wojtek

 

Dodałem fotki sprzętu..

DSC_0095.jpg

DSC_0096.jpg

DSC_0097.jpg

DSC_0098.jpg

Edytowane przez wtw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena idzie w dół. Za komplet 400 PLN + przesyłka.

 

Jeszcze drobne sprostowanie co do niedziałającego AF. Sprawa wygląda tak, że aparat kręci obiektywem, ale nie może znaleźć punktu ostrości. Być może podczas modyfikacji coś zostało odłączone lub uszkodzone. Oczywiści w trybie MF aparat robi zdjęcia bez problemu.

Edytowane przez wtw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.