Skocz do zawartości

mamy przedstawiciela APM?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Do tego wszystkie cenniki były Wolfi Ransburga - http://www.teleskop-service.de/ , który też ma Ludesa w swojej ofercie, a ceny zróżnicowane ???. Jak napisałem po otrzymaniu cenników, że Ludes z tego co wiem nie ma oficjalnego przedstawiciela na Polskę, bo sam z nim robiłem interes, nie otrzymałem już informacji na temat chromacora 2 :(. Może przedstawiciel się odezwie i sprostuje moje informacje :-.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Jachrance odniosłem wrażenie, że przedstawiciel był rozgoryczony faktem, że ludzie nie mają kasy na dobry sprzęt i zapowiadał, że wychodzi z biznesu. Ja tak pamiętam, ale nie mam wcale pewności (wiecie, herbaty tam się nie piło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda - mielismy przyjemnosc nie jedno wypic z przedstawicielem (pozdrawiam Adamie). Generalnie jest raczej zawiedziony "zbytem" w PL! Ale kontakt do niego macie wiec mozna probowac zamawiac.

 

Problemem APM Ludesa jest na pewno to, ze to raczej marka znana i w pewnym sensie "ekskluzywna" (swiatowa) - co przeklada sie na marze i ogolne ceny - bardzo wysokie. Takie jest moje zdanie i ja raczej u Ludesa nie bede kupowal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.