Skocz do zawartości

[S] TS HR Planetary 5mm, 7mm, 9mm


Paweł_Stołowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam do sprzedania okulary z serii TS HR Planetary o ogniskowych 5, 7 i 9 mm (1.25"). Okularki w stanie idealnym, były używane sporadycznie, nie mają nawet jakoś specjalnie widocznych otarć od wyciągu ;) optycznie bez zarzutu (żadnych rys itp.). W komplecie z każdym okularem zaślepki i oryginalne opakowanie.

 

Okulary godne polecenia, sprzedaję je jednak w związku z małym remanentem, nazbierało mi się przez lata sporo szkiełek i okazuje się, że docelowo używam najczęściej parki ES 6.7 i 11mm ;).

 

Cena 210 zł za sztukę, pokrywam koszt przesyłki.

 

RllKPEz.jpg

ACzIKV5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zostanę jednak póki co przy cenie 210 zł za sztukę, mogę natomiast zaproponować cenę zaokrągloną do "okrągłych" setek przy zakupie 2 lub 3 okularów (czyli odpowiednio 400 lub 600 zł). Pozdrawiam.

Dobrze, więc poproszę o rezerwację, to zastanowię się i wieczorem dam znać czy chcę go zakupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem zainteresowany zakupem TS HR Planetary 9mm, proszę o rezerwację do jutra. Nie wiem dlaczego ale nie można wysłać do Ciebie PW. Sprawdź ustawienia konta e-mail.

Edytowane przez Yank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem zainteresowany zakupem TS HR Planetary 9mm, proszę o rezerwację do jutra. Nie wiem dlaczego ale nie można wysłać do Ciebie PW. Sprawdź ustawienia konta e-mail.

 

Witam, ok, 9mm zarezerwowany do jutra. Pozdrawiam.

 

PS. Nie wiem o co chodzi z PW... Konto email mam zdecydowanie poprawnie wpisane w ustawieniach profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.