Skocz do zawartości

Teleskop GSO Dobson 12” M-CRF


Eternal84

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem...Taki model nowy kosztuje teraz około 3500zł więc 2300zł za używkę to nie jest jakaś wygórowana cena ;) Myślę, że to nie jest jedynie problem ceny. Dobrze napisane ogłoszenie z dokładnymi zdjęciami (jak pisał wyżej LibMar) to też podstawa skutecznej sprzedaży ;)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arek_P

Cena wyjściowa używanego sprzętu kształtuje się średnio w okolicy 60-70%, zależnie od stanu.

Jeśli nowy kosztuje 3200zł (teleskopy.pl) to 2300zł jest dobrą ceną wyjścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teleskop GSO Dobson 12” M-CRF jak już wiadomo - cena 2300 zł z możliwością negocjacji. Tuba jest jak nowa. Zwierciadło główne troszkę zabrudzone przez pająki, widać parę plamek. Sam montaż trochę przyciera się w obrocie. Któraś z płyt musi być lekko wypaczona i tra sie o siebie w pewnym momencie obrotu. Półeczka na okulary jest skręcona na śrubki przelotowo a nie wkręty ktore byly za krótkie a otwory za luzne. Przy przejściowce Extension Tube 35 mm brakuje jednej z dwóch srubek podporowych (Astrokrak przeoczył przy wysyłce). Paragon zakupu jest lekko uszkodzony. Odbiór osobisty.post-30454-0-03888900-1462221919_thumb.jpgpost-30454-0-98489100-1462221988_thumb.jpg

Edytowane przez Eternal84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.