Skocz do zawartości

Canon 300/4 L - tanio


TUR

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Sprzedaję teleobiektyw Canon 300/4 L. Jest to wersja bez IS. Obiektyw sprzedaję jako uszkodzony, ponieważ nie działa w nim autofocus. Do Astrofotografii nie jest to potrzebne :) Kupiłem go jakiś czas temu przez Allegro. Ponieważ posiadam TS65q o podobnej ogniskowej, które całkiem fajnie pracuje z Full Frame, dlatego zdecydowałem sie sprzedać Canon 300/4. Stan ogólny dobry. Optyka pracuje bardzo dobrze. Dodatkowa ważna informacja na soczewce przedniej, niedaleko krawędzie obiektywu uszkodzona jest warstwa - plamka ok. 3mm średnicy.

Zdjęcia zapodam późnym wieczorem.

 

Cena okazyjna - 1100 zł tzw firm. Obiektyw używany w pełni sprawny kosztuje ok 2500-3000 zł.

 

Pozdrawiam

Pawel

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

Edytowane przez TUR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te plamkę na warstwach zrobiłem pod ostre światło. Normalnie jest prawie niewidoczna. Niezależnie od tego Canon 300/4 L to świetna optyka przez wielu uważana za lepszą nawet w stosunku do wersji z IS.

Dovetail GSO nie jest przedmiotem sprzedaży.

 

 

Pozdrawiam

Pawel

Edytowane przez TUR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.