Skocz do zawartości

SWmak127 OTAW, EX16x50, Tair-3s


bartolini

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam do sprzedania parę gadżetów:

 

1) Tuba optyczna Sky-Watcher 127 OTAW. Kupiona 2 lata temu w teleskopy.pl. Używana z balkonu do Księżyca i planet.

W komplecie to co w zestawie: szukacz, kątówka 2" i kitowy okular 26mm 2". Optyka bez rys czy przytarć. brakuje jednej zaślepki na szukacz i okular. Są pianki z fabrycznego opakowania. Teleskop moim zdaniem daje bardzo dobre obrazy. Sprzedaję bo przeszedłem na maka 180mm. Cena jaka mnie interesuje to 1000PLN

 

2) Skrzynia aluminiowa Allit (466 x 377 x 255) Używana do przenoszenia głowicy paralaktycznej GP2 i tuby mak127. Bez uszkodzeń, poza przetarciami czarnej farby na panelach. Cena jaka mnie interesuje to 140PLN. W komplecie - pozycje 1) i 2) 1090PLN.

 

3) Lornetka Nikon EX 16x50. W zestawie adapter statywowy, futerał, oryginalne pudełko. Szkła bez rys czy przytarć powłok, Gumy nie odchodzą od korpusu. mostek i regulacja ostrości chodzi z należytym oporem. Brakuje zaślepki gwintu pod adapter statywowy. Lornetka dobra dla okularników (duży LER). Super jakość optyki jak za takie pieniądze - możliwościami spokojnie konkuruje z tanimi lornetkami 15x70. Cena jaka mnie interesuje to 400PLN.

 

4) Obiektyw Tair-3S. W zestawie gumowa osłona przeciwsłoneczna, adapter EOS i plastikowa skrzyneczka. Szkła czyste. LIstki przesłony pracują równo w całym zakresie regulacji. Nic się nie zacina. Cena jaka mnie interesuje to 300PLN.

 

Oferty proszę przysyłać na PW.

Koszt przesyłki na terenie kraju po mojej stronie.

mak_komp.JPG

mak_lustr.JPG

mak_men.JPG

mak_skrzy.JPG

skrzy.JPG

ex_all.JPG

ex_przod.JPG

ex_tyl.JPG

katowka.JPG

tair_bok.JPG

tair_ob.JPG

tair_pud.JPG

Edytowane przez bartolini
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.