Skocz do zawartości

Kamera CCD Moravian G3-16200 - zestaw (okazja)


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do sprzedania kilkumiesięczną kamerę Moravian G3 z matrycą CCD 16200 (poziom jakościowy SBIG, wygląda trochę jak klon STL). Jeżeli nie wiesz, co to za matryca, to odsyłam do Google. Jest to jedna z niewielu matryc, która projektowana była od początku pod astronomią i astrofotografię. Kamera więc idealnie nadaje się także do poważniejszej pracy o charakterze naukowym (np. fotometria), ale także dla zaawansowanej astrofotografii.

 

Kamera kupowana była u mnie (AstroKing jest autoryzowanym dealerem Moraviana) i wróciła do mnie w rozliczeniu (klient kupuje kolejne rzeczy, ma już FLI PL16803, więc nie jest to "fire sales"). Tym samym gwarantuję, że kamera jest w 100% sprawna i gwarancja przejdzie na nowego właściciela (okres ochrony liczy się od 19 października 2017 i trwa 24 miesiące).

 

W zestawie znajduje się (oraz cena za nówkę):

- Kamera CCD Moravian G3-16200 C2 EC (EC oznacza moduł zaawansowanego chłodzenia Enhanced Cooling z delta powyżej 50 stopni C) - 16029,53 zł

- Zintegrowane zewnętrzne koło filtrowe 7 pozycji 2" - 1 892,97 zł

- Adapter do obiektywów Nikona - 570,41 zł

- Adapter do obiektywów Canon - 565,80 zł

 

Razem: 19058.71 zł za nowy zestaw. Rabat 20% = 15247 zł

 

dodatkowo:

- Zestaw filtrów LRGB + narrowband Baader (Halpha jest w wersji 3,5nm) - około 5,8 tys zł, po rabacie 20% = 4640 zł

 

Ktoś zainteresowany? Oferta jest dobra, bo akcja szybka.

image.jpg

image.png

image2.jpg

kaf16200-sensor-1000.jpg

moravian-g3-16200-fan-1000.jpg

moravian-g3-16200-front-1000.jpg

moravian-g3-16200-hand-1000.jpg

moravian-g3-camera-external-filterwheel-1000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze fajnie to wygląda. Pamiętam że swego czasu pingowałem morawiana o ten model ale to były początki tej linii i nie mieli na stanie nawet TS się tłumaczył tym samym chodź wisiał im w ofercie. Mogę tylko dodać aby nie było kopletengo off-topa, że pixel 6um jest bardzo uniwersalny w moim odczuciu po tych wszystkich latach zabawy np tak 900-1200mm na galaktyki i szersze kadry z 400-500mm ogniskowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to zwykle bywa u producentów kamer - problem jest w dostępności matryc. Jak się pojawiają, to kupują jest w określonej ilości, robią X kamer i wprowadzają na rynek. Jak trafisz na taki moment, to kamerę masz w 2 tyg (nową), a jak nie - to czekasz miesiącami :(

 

PS. Bierzesz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.