Skocz do zawartości

[ Giełda / Astrofoto ] Trochę sprzętu


AdamK

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę sprzętu


Do sprzedaży oferuję kilka zbędnych mi akcesoriów:

1. Aparat fotograficzny Canon 400D body czarny z usuniętą szybką filtra IR - modyfikacja zrobiona pod astrofoto. Aparat w stanie bardzo dobrym, na matrycy parę paprochów - można wyczyścić. Do kompletu jest bateria przerobiona na adapter zasilania z zasilacza sieciowego, przewód zasilający zakończony wtyczką Cinch. Jest też ładowarka sieciowa do akumulatorów.

Nie potrafię teraz określić ile trzaśnięć ma shutter, ale jak kupowałem to body na Forum miał poniżej 10000. Ja podczas używania przez około roku zrobiłem około 2000 maimum.

Aparat będzie doskonałym narzędziem w rękach początkującego astrofotografa.

Cena 230 zł + 15 za wysyłkę (nie wysyłam za pobraniem).

 

2. Refraktor SW 80/400 OTA. Optyka czysta i bez rys. Stan używany, bardzo dobry. W komplecie obejmy z uchwytem do AZ3 lub ststywu fotograficznego.

Dla chcących użyć ten refraktor do guidingu poniżej wystawiam obejmy, które używałem z tym refraktorem.

Cena 190 zł + 20 za wysyłkę (nie wysyłam za pobraniem).

 

3. Obejmy do guidingu fi wewnętrzne = 110 mm, wykonane z aluminium, czarne, śruby regulacyjne z plastikowymi końcówkami - wykonanie Astrokrak.

Cena 100 zł + 10 zł za wysyłkę (nie wysyłam za pobraniem).

 

4. Szukacz prosty 6 x 30 od sprzętu SW. Nowy, nie używany - przeleżał w szafie 3 lata.

Cena 50 zł + 10 zł za wysyłkę (nie wysyłam za pobraniem).


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.