Skocz do zawartości

[ Giełda ] Oryginalny mobilny pier i akcesoria do AstroTrac'a


Adam_Jesion

Rekomendowane odpowiedzi

Oryginalny mobilny pier i akcesoria do AstroTrac'a


Mam do sprzedania naprawdę bardzo dobry (wysoka jakość) składany, mobilny pier dla AstroTrac'a (nie jest w cenie) w raz z akcesoriami (oryginalnymi): wedge, głowica z przeciwwagami. To te zestaw powoduje, że dramatycznie zwiększają się możliwości fotograficzne AstroTrac'a. Dzięki niemu mogłem efektywnie pracować np. z ciężką kamerą FLI PL16803 + 200 mm ciężki obiektyw Pentax do 6x9 formatu.

http://www.jesion.pl/blog/krol-letniego-nieba-labedz-cygnus/

i inne zdjęcia:

 

Wszyscy się zawsze dziwili, że Astrotrac'kiem robię takie zdjęcia. To właśnie efekt tego zestawu. Szczerze polecam - mimo ceny.

Poniżej ceny:

- Wedge AstroTrac TW3100 - 990 zł (nowy ponad 1700 zł w TS)
- AstroTrac Pier - 1200 zł (nowy ponad 2036 zł w TS)
- Głowica AstroTrac TH3010 Head - 950 zł (nowa ok. 1678 zł w TS)
- Oryginalna torba (bardzo ułatwia transport, bo w nią się chowa wszystkie elementy): GRATIS (nowa 280 zł w TS)

Cena za wszystko: 3140 zł (zamiast 5414 zł w TS)

PS. Mam też do sprzedania AstroTrac'a, ale wymaga zabawy z regulacją i pewnie czyszczeniem. Po podróżach w RPA nie działa jak należy - czasami się przycina. Majsterkowicz może mieć okazyjnie za pół ceny AstroTrac. Proponuję 990 zł. Ktoś chętny, zapraszam na priwa.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.