Skocz do zawartości

AstroNautilus


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

pozwole sobie zaprosic szanownych astro-fanow do odwiedzenia strony www.astronautilus.pl gdzie znajduje sie od kilku chwil najnowszy numer magazynu astronautycznego AstroNautilus :) Sa w nim na prawde niezle (ale to juz sami ocenicie) teksty o eksploracji kosmosu, w tym jest i kilka slow o astronomii.

 

mam nadzieje ze nie potraktujecie tego posta jako spamu (AN robiony jest przez mislosnikow i dla milosnokow: robimy go za free i za free udostepniamy, wiec nie o spamy tu chodzi).

 

pozadrawiam i zycze milej lektury,

 

Andrzej Kotarba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Siedząc sobie pewnego smutnego i pochmórnego wieczoru, z nudów zaczołem przeszukiwać moje stare pliki na dysku. Naprawde ciekawe i śmieszne żeczy można znaleść!

Wśród odmętow kolejnych plików i katalogów odnalazłem folder zatytułowany AstroNautilus. Zdziwiłem się nie mało, nie przypominałem sobie żebym kiedykolwiek takowy zakładał. Zajrzałem do środka, a tam taki skarb.

Pewnie mało osób pamięta o Astronautilusie. W sieci już nie po nim śladu, strona nie istnieje, a na forach cisza (zobaczcie na opcje szukaj). Czyżby to ciekawe i wciągające czasopismo umarło? Tak po prostu znikło? Nie zostawiając nic po sobie? A ostatnie egzemplarze zostały w wspomnieniach i płytach wydawcy?

Nie!

Folder przetrwał w ciągu tych blisko 3 lat niemało, przeżyła dwa komputery i 3 dyski twarde. Czyż to nie znak? W czasach awari dysków, straciłem wiele o wiele bardziej cennych danych ... AstroNautilus przetrwał.

Troche moje wywody stały się sentymentalne :mellow: ale cóż poradzić gdy już AstroNautilus zmarł.

 

Dla chętnych i ciekawych pierwszy numer ASTRONAUTILUS 1

A tutaj drugi numer ASTRONAUTLUS 2

A tutaj trzeci numer ASTRONAUTILUS 3

Prosze zwrócić uwage na zmiane jakościową między numerami 1,2 a 3

 

Postaram się zamieścić wszystkie, oczywiście jeżeli ktoś ma ochote?

 

A tutaj macie całość :) jak widać w internecie nic nie ginie, tylko zmienia adress

 

Pozdrówko!

 

P.S. Pozdrowienia dla autora!!

Edytowane przez Kurak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.