Skocz do zawartości

Parka Okularów SIEBERT USA.


Edgens

Rekomendowane odpowiedzi

Spoiler

 

Witam.

Ponieważ sprzedałem moje Bino Denkmeiera a pozostały mi szkiełka , to wystawiam tym razem parkę okularów SIEBERT UW USA 13mm , 1,25" z polem własnym 70*+ i komfortowym ER 20mm , okulary dają ostre i kontrastowe obrazy w ładnym szerokim polu , do Bino idealne , okulary są stosunkowo wąskie i bardzo lekkie. Jowisz wygląda w nich znakomicie , jakość na osi co najmniej jak TV Naglera T4 12mm , porównywałem obrazy Jowisza z TV Naglerem T4 12mm. Okulary dają czysty i ostry obraz Planety wyłuskując znakomicie detal , brak jakiegokolwiek zafarbu i obraz jest naprawdę przypominający ten z Orto czy TV De Lite. Kolega Zbyszek ZP53 tak ten obraz określił jak wspólnie oglądaliśmy Jowisza w moim Maku 203/2030mm F10 na optyce Intesa , "Jak z ORTO".
Okulary w bardzo dobrym stanie optycznym i wizualnym , posiadają zaślepki i dodatkowe pierścionki ze śrubkami zaciskowymi nachodzące na ich tulejki 1,25" w celu możliwości ustawiania i korekty ich położenia po włożeniu do BINO.
U nas w kraju praktycznie nie do kupienia jak i problemy są nawet w Europie , gdyż okulary przeważnie wykonywane są na indywidualne zamówienia lub można je czasem trafić na astro-giełdach w USA , jak to było w moim przypadku.
Cena za parkę 1475zł z wliczonym kosztem przesyłki ubezpieczonej Pocztą lub 770zł za sztukę o ile znajdą się dwie chętne osoby na zakup , wtedy dopiero mogę rozdzielić tą parkę.
Kontakt PW , fotki niebawem.

Pozdrawiam Krzysztof. :wink:

Edytowane przez Edgens
Chęć wymazania niebieskiego tłą od wklejania skopiowanego tekstu ogłoszenia z innego forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Darek_B zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.