Skocz do zawartości

skytee-2


zbignieww

Rekomendowane odpowiedzi

I po co to? Umieszczanie zdjęcia bez żadnego komentarza. Potem jakieś cdn ??? Też mam ten montaż, ale nie mam w sobie tyle ekshibicjonizmu, żeby umieszczać tu jego zdjęcie. Chcesz stopniować napięcie czy jak? Wzruszające :nerves:

 

Gdybyś napisał. "Kupiłem sobie nowy montaż, chcę się nim pochwalić" to OK. Ale w tym wypadku ta ja nie wiem o co biega i nie łapie bluesa choć może ktoś inny wie o co tu chodzi

 

 

 

Edytowane przez zdzichu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj czlowieku, czlowieku ! Czy trzeba ekshibicjonizmu, by  zapodac fotke i podzielic sie wrazeniami . PO TO JEST M.IN. TO I INNE FORA Wymiana pogladow, opini, uwag...

 

Nie patrz czlowieku tylko i wylacznie na swoj czubek nosa ! Moze akurat innych to zaciekawi , zainteresuje blizej !  Silisz sie na  celny strzal, uzywasz  " o co biega " , 

" nie  lapie bluesa " - zalosne to !  Chlopie,  za-los-ne  !  Tym zapewne  nikomu nie zaimponujesz !  Nie podoba Ci sie temat  - NIE CZYTAJ , OBROC STRONE ! 

 

No a dalsza sprawa : ja sie nie chce nim chwalic ; chce dac uzyteczne informacje dla ewentualnych kupujacych. Chwalic sie ?  A czym ? Owszem, moge sie pochwalic

corkami i wnuczkami.

Natomiast w tej informacji - jestem przekonany - sa  problemy , ktorych nie znasz, mimo ze go masz.  I nie chodzi absolutnie o sknocony gwintowany otwor 

w przeciwciezarze, czy inne drobnostki., ktore daja sie usunac wlasnym w zasadze sumptem.

 

Rozmawialem na temat tego montazu ze znawca astro-techniki z Pragi. Pisze recenzje na POSEC-u, pomaga mlodszym . Bardzo sympatyczny czlowiek , zna Go

caly czeski i slowacki astro-swiatek . To jest "firma" ! Na czesko- slowackim forum ma nick Sirius_ 758. Przedstawialem go na Maniaku, przedstawialem tutaj .

Powiedzial mi wiele dodatkowych i ciekawych rzeczy odnosnie tego montazu - spojrzenie " od kuchni "

 

Ile napisales recenzji, kto Cie zna. To ze jestes z bylego woj. rzeszowskiego  wcale mnie nie ucieszylo, tez stamtad pochodze, blizko Gorlic .

 

Ja stopniuje napiecie ?  Gigantyczny bzdet !  Ogarnij sie, jak mawia mloda generacja !  " Wzruszajace" - to prawda, poplakalem sie ze smiechu !

 

I jeszcze na koniec :  napisalem cd  dlatego, ze juz mialem prawie caly tekst , moze nawet przydlugi - ale nieostroznym dotknieciem jakiegos klawiszu  - 

wszystko sobie wymazalem A potem mialem inne pilne sprawy . 

 

 Nic to, zapraszam Cie do mnie na wspolne polukanie, bede kolo Gorlic caly pazdziernik. Mam tez 2 dobre nalewki wlasnej  roboty: wisniowa i pigwowa ! 

Szczegoly uzgodnimy, jesli bedziesz reflektowal, spanie jest, ciemne niebo jest :) 

 

A ADMINA BARDZO PROSZE O WYMAZANIE CALEGO WATKU.   BARDZO O TO PROSZE ! MLODZI ADEPCI ASTRO NIE MUSZA CZYTAC TAKICH JALOWYCH

DYSKUSJI - TO BYLBY ZLY DLA NICH PRZYKLAD ! 

 

HOWGH !  Z Ostravy :) 

 

 

PS.: Kto ma ochote, moze sobie przeczytac skrocona " recenzje" na Maniaku w dzale Sprzet Astronomiczny. 

        Zapraszam !  

 

Edytowane przez zbignieww
dopisanie PS
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, zbignieww napisał:

Ile napisales recenzji, kto Cie zna.

Przepraszam, że w ogóle ośmieliłem się zalogować na to forum i co gorsze miałem czelność obejrzeć TWÓJ post.

 

Cytat

chce dac uzyteczne informacje dla ewentualnych kupujacych.

czekam

 

Edytowane przez zdzichu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zbignieww napisał:

I jeszcze na koniec :  napisalem cd  dlatego, ze juz mialem prawie caly tekst , moze nawet przydlugi - ale nieostroznym dotknieciem jakiegos klawiszu  - 

wszystko sobie wymazalem A potem mialem inne pilne sprawy . 

No to zamiast niewiele wnoszących dla postronnych czytelników dywagacji poprosimy o ten merytoryczny tekst do załączonego zdjęcia.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.