Skocz do zawartości

Jachranka


Adamo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aquarius

Janusz. Kudłacze to już zupełnie inna bajka. Czysto obserwacyjna ;D. A czy w Jachrance było źle? Według mnie, sympatycznych spotkań z kolegami ,,po teleskopie'' nigdy za wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kudlacze to gmina Pcim a Pcim to miejscowosc przy Zakopiance.

Geograficznie to Pasmo Lubomira i Lysiny (Beskid Makowski). Po wiezdzie do Pcimia to 2 w lewo przez most potem w prawo i caly czas pod gore...az do konca na Kudlacze !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

E tam bajki gadają, wiedzą że dzwonią ale nie wiedzą w którym to kościele i stąd te bajania Sabałowe i duby smalone bredzą, a droga górska jest pocięta kilkoma osuwiskami i nie odwodniona należycie i stąd te problemy, w górach to chleb powszedni 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Masz niską furę z klasą to zostawiaj na dole przy domach i ćwisz mięsień piwny, napewno Ci nie zaszkodzi a i pierwszy zawalik się odsunie w czasie o parę latek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihi ;D ;D

....droga jest taka, że jak kiedyś zjeżdżaliśmy w dół w autku Janusza to ja o mało zawału nie dostałem za pierwszym razem, ale już się przyzwyczaiłem 8)

 

Jej atrakcyjnosć (drogi) wynadgrodzi wszystko !! ;D ;D ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Kudłaczach ze dwa lata temu i nie pamiętam żadnych osuwisk ani problemów z wjechaniem. Tylko ostatnie 100m jest tragiczne. Ale mozna zostawic samochód i te 100m przejść na piechotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Kudłaczach ze dwa lata temu i nie pamiętam żadnych osuwisk ani problemów z wjechaniem. Tylko ostatnie 100m jest tragiczne. Ale mozna zostawic samochód i te 100m przejść na piechotę

 

Na piechotę ? ??? ??? ???

W dzisiejszych czasach ? ??? ??? ???

A nie kursuje na tym odcinku 100 m jakiś bus albo chociaż furmanka ? ;D ;D ;D

 

Pozdrawiam

Benedykt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dziur to jest jedna swoistego pochodzenia !

A tam zaiste jest kilka miejsc ktore sie osowaja.

Co do zjazdu z kudlaczy to pamietam jak kiedys z Januszem i Michalem Drahusem jechalismy na obserwacje komety A2 z Krakowa. Po wyjsciu z samochodu polalem sie w gacie bo Janusz zadal nam jeden ze swoich tekstow...potem 2 raz polalem sie w gacie kiedy to jadac w dol Janusz sypnal kolejny tekst...max otwieraj szybe bo sadzac po zapachu spalin przekroczylismy setke ... zaczadzimy sie !

A tak oprocz tego to pamietasz Janusz ten bolid jak bylismy tam cala noc tez na obserwacjach A2 z Grzeskiem Duszanowiczem...nawet jak nie pamietasz to ja pamietaj jak zrobilo sie od niego az jasno...warto tam pojechac bo zawsze beda tam jakies numery! Chocby ten z zeszlego roku jak Januszowi banda wyrostkow w przedziale wiekowym 20 - 85 lat ukradla Januszowi auto i pastwila sie nad nim przez 3 dni za schroniskiem...!

Jak kogos to interesuje to niech teraz Janusz cos napisze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja napiszę, że po zeszłorocznych Kudłaczach uszkodziłem przy wjeździe zderzak w Corrado, a przy zjeździe to w tym samym miejscu zrobiłem już niezłe przetarcie, które jest do dzisiaj. Nie wiem jak tam wjadę w tym roku, ale nie będę nosił sprzętu ważącego ok. 50 kg ;D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz_P.

Rysiek no co ty w końcu auta słuąą do jeżdżenia a nie parkowania, co sie przejmujesz, drobny remoncik wliczysz w koszta takiej ekspedycji ;D ;D ;D

Swoim poprzednim autem z niemieckim rodowedem by DDR spokojnie tam wyjeżdżałem nie schodząc z 40-tki a obecnym Kombiakiem VW najwyżej zwolnię do 20 kilometrów i po problemie aby nie potłuc sprzętu na wybojach ;D ;D ;D

Spokojnie wyjeżdza tam VW Passat, Ford Focus Combi czy inne długie miejskie fury więc nie tragizujcie tylko szkolcie się w jeżdzie terenowej przed przyjazdem, w końcu to tylko ostatnie 100 metrów szutru ::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.